Що цікавого є на Бібреччині неподалік Львова? Поїхали!  
Офіс гостинності в будівлі «Сокола» у м.Бібрка 
Посилання на Google-мапі – https://goo.gl/maps/ZjnPfaix1eYf5BXy5

Тут можна дізнатися про туристичні можливості Бібреччини: найцікавіші локації, нові маршрути, природні, культурні та історичні  пам’ятки.
 У «Соколі» є кімната бурґомістра, облаштована в ретростилі, з чудовим інтер’єром і балконом. Під вежею  на третьому поверсі – маленька кімнатка з вікнами навсібіч і неймовірними краєвидами,  а також із таємничою легендою про кохання. На першому поверсі – зала-лекторій. https://www.facebook.com/sokilsokol/
У Бібрці є давній костел, церква архітектора Василя Нагірного, ратуша зі старовинною фрескою «Аптекарі», каплиця дідичів Чайковських на міському цвинтарі,  руїни синагоги, а також місцина з капличкою на горі, де Іван Франко зустрічався з Уляною Кравченко.
ВХІД: безкоштовно, є добровільні пожертви. 
P.S. Перед тим, як їхати до Бібрки, варто зателефонувати за номером 067-570-0033 й повідомити про візит менеджерові Офісу гостинності. 
 
Казкові поля 
https://goo.gl/maps/SWYWMfRQD8u4zrHs8

Найновіша місцина туристичної околиці Бібрки: поля квітів, які дарують кожному відвідувачеві відчуття, що він потрапив у світ дитячих казок. Тут цвіте лаванда, є  поля троянд і гортензій. Загалом на території росте близько 3 тисяч видів рослин.
Це унікальне місце для фотосесій, можливість випити кави в затишній каварні, придбати сувеніри у крамниці. Теплими літніми днями й вечорами тут відбуваються екскурсії, концерти, виставки картин, дегустації крафтових вин.
ВХІД: Вартість вхідних квитків можна знайти на сторінці https://www.facebook.com/KazkoviPolya/?ref=page_internal
 
Місцина з велетенськими дивовижними скульптурами. Екскурсовод розкриє таємниці робіт, розкаже про сенси, які митці вкладали у свої скульптури. Проте кожен відвідувач матиме нагоду побачити відображення своїх думок чи уявлень в цих модерних витворах. 
 https://www.facebook.com/park3020/
ВХІД: 200 грн – екскурсія у складі групи. Необхідна попередня реєстрація за номером телефону 067-354-0771. Середа, четвер, п’ятниця – об 11 та 15 годинах, субота і неділя – 11, 12, 14 та 15:30
 
Культурно-мистецький центр Замок СВІРЖ 
https://goo.gl/maps/vaRdRZYRLWNa65bP8
2021 р.  Свірзький замок нарешті відчинив свої ворота для гостей. Тут є екскурсії, на яких можна прогулятися  подвір’ям, пройтися коридорами найбільш древньої  частини замку, побачити великі зали. Можна зазирнути у віконце, з якого найкраще видно острівець на озері.
Свірзький замок – місце зйомок  фільмів «Д’артаньян і три мушкетери», «Довбуш». А ще озеро з лебедями, реліктові дерева у старовинному парку, польоти на повітряних кулях і риболовля. https://www.facebook.com/svirzhcastlecenter/
ВХІД: Працює у суботу і неділю. Вартість вхідного квитка з екскурсією – 100 грн
 
Над селом Лопушна є ранчо «Скарбова гора»

https://goo.gl/maps/BhC3uvD7vEPLGPSy7

 Тут можна поїздити на конях, зокрема вирушити в кількаденний похід, замовити пікнік з доставкою харчів або скуштувати в «салуні» бургер із дичини й випити лимонаду. На «Скарбовій горі» улаштовують вечірки, семінари, тренінги, дитячі табори, весілля, концерти просто неба, дегустації  і багато всього іншого.  https://www.facebook.com/skarbovagora/

 
Фермерське господарство «Галицька Сорока» 
https://goo.gl/maps/zp6aiEZkRrBcRj3K8

У селі Вілявче є ще одна  «смачна» локація з проєкту «Гастромандри Львівщиною».  Орест та Юлія Дейнеки пропонують різні види вина з малини, ожини, горобини, лікери й конфітюр із пелюстків  троянд або ружі. Тут можна замовити дегустації в хорошому товаристві і помилуватися неймовірними краєвидами Бібреччини. https://www.facebook.com/galytskasoroka/
 
Найвища вершина всієї Подільської височини – гора Камула
https://goo.gl/maps/SYs13MTsUALjXjby9

Висота гори Камули – 471 метр над рівнем моря. А сама вершина вкрита буковим лісом і скелями. Підняття на вершину можна розпочинати і з с.Романова (маршрут промаркований), і з с.Підгородище. Дорогою можна натрапити на дивовижні камені та скелі в лісі, а також у місцину, де «Марія лишила свій слід» - відбиток ступні Богородиці. Дорога на Камулу огорнута розмаїтими легендами та переказами, якими охоче поділиться місцевий краєзнавець Ярослав Іванишин. Шлях на Камулу - це один із улюблених маршрутів відомого галицького мандрівника Богдана Марциняка-Волошина.
 
Музей-заповідник «П’ятничанська вежа»
https://www.google.com.ua/.../@49.5624661,24.3020704,20...

П'ятнича́нська ве́жа — оборонна споруда замкового типу. Розташована поблизу села П'ятничани. Вежа належить до рідкісних пам'яток оборонного будівництва галицької школи. За легендами, П'ятничанська вежа могла бути залишками замку Сенявських чи Василіанського монастиря.
З віконечок вежі видно містечко Бібрку, зокрема іншу вежу – вежу «Сокола» Бібрецького.
 
Оборонний костел у Соколівці 
https://www.google.com/maps/@49.571749,24.284302,17z
Мандруйте Бібреччиною!
#Бібреччина
#Bibrechchyna#Там_де_ти_вдома