Оголошення

Повідомляємо про початок роботи над розробкою Стратегічного плану розвитку Бібрської міської ради на 2024-2029 роки.

Проєкт плану буде оприлюднено після опрацювання його робочою групою.

Про початок громадського обговорення проекту Стратегічного плану розвитку Бібрської міської на 2024-2029 роки з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності буде проінформовано пізніше.

РОЗПОЧАТО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2030 РОКУ

У Бібрській громаді триває робота над розробкою Стратегії розвитку Бібрської міської територіальної громади на період до 2030 року (далі - Стратегія).

Станом на нині робоча група з розробки Стратегії провела соціально-економічний та SWOT-аналіз, розробила проєкт стратегічного бачення, визначила цілі та завдання розвитку громади. Робоча група врахувала результати опитування мешканців через анкетування та публічну комунікацію в локальних спільнотах та громадах старостатів і м.Бібрки.

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у розвитку Бібрської міської територіальної громади та має конструктивні проєктні ідеї, які дозволять реалізувати завдання Стратегії, подати власні пропозиції до виконавчого комітету для подальшого опрацювання робочою групою та  врахування їх при напрацюванні Плану заходів із реалізації Стратегії на період до 2030 року.

Проєктні ідеї  повинні відповідати таким критеріям:

  1. Бути спрямованими на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проєкту – не більше як 5 років (2025-2030 рр.).
  3. Рівень спроможності для реалізації проєкту - достатній.
  4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1, «Технічне завдання»).
  5. Проєктна ідея відповідає завданням Стратегії розвитку Бібрської міської територіальної громади на період до 2030 року (Додаток 2, «Цілі та завдання…»).

Проєктні ідеї можна подати до 23 лютого 2024 року 

Заповнені додатки з поміткою «Проєктні ідеї до Стратегії» надсилайте на e-mail: bibrka.rada@gmail.com