П.І.Б.

 

Посада

 

  1.  

Гринус Роман Ярославович

Бібрський міський голова

  1.  

Стах Ігор Ярославович

Секретар Бібрської міської ради

  1.  

Довгаль Оксана Володимирівна

Заступник міського голови з гуманітарних питань

  1.  

Заблоцький Максим Андрійович

Заступник міського голови з фінансово-економічних питань

  1.  

Охримович Світлана Зеновіївна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

  1.  

Влах Володимир Степанович

В.о. старости Стрілківського СО

  1.  

Горішній Іван Семенович

В.о. старости Романівського СО

  1.  

Кузик Тетяна Федорівна

В.о. старости Ланівського СО

  1.  

Марочканич ВасильОнуфрійович

В.о. старости Великоглібовицького СО

  1.  

Серняк Іван Михайлович

В.о. старости Свірзького СО

  1.  

Бар Олександра Володимирівна

Діловод Ланівського старостинського округу Бібрської міської ради

  1.  

Бочуляк Наталія Орестівна

Діловод виконавчого комітету Бібрської міської ради

  1.  

Булка Марія Петрівна

Діловод Романівського старостинського округу Бібрської міської ради

  1.  

Лемішовська Галина Романівна

Діловод Свірзького старостинського округу Бібрської міської ради

  1.  

Симко Надія Михайлівна

Діловод Великоглібовицького  ст./округу Бібрської міської ради

  1.  

Черкас Марія Петрівна

Діловод Стрілківського старостинського округу

  1.  

 

 

  1.  

Дацко Аандрій Семенович

Спеціаліст I категорії, інспектор праці виконавчого комітету Бібрської міської ради

  1.  

Опанович Ігор Андрійович

Спеціаліст I категорії (з інформаційної роботи та системного адміністрування)  виконавчого комітету Бібрської міської ради

  1.  

Стецків Марта Іванівна

Спеціаліст I категорії  виконавчого комітету Бібрської міської ради

  1.  

Шайб Ганна Михайлівна

Спеціаліст I категорії (з ведення реєстрації місця проживання фізичних осіб) виконавчого комітету Бібрської міської ради

  1.  

Гузар  Олександра Григорівна

Провідний спеціаліст  сектору з прийому документів виконавчого комітету Бібрської місьткої ради

  1.  

Ельтек Оксана Миронівна

Інспектор по веденню військової служби виконавчого комітету Бібрської міської ради

  1.  

Федущак Надія Казимирівна

Інспектор виконавчого комітету Бібрської міської ради

  1.  

Задерецька Мар’яна Степанівна

Інспектор виконавчого комітету Бібрської міської ради

  1.  

Рипньовська Ірина Станіславівна

Прибиральник службових приміщень

  1.  

Гета Микола Йосифович

Опалювач

  1.  

Тютько Оксана Ігорівна

Опалювач

Служба у справах дітей

  1.  

Гриньків Галина Володимирівна

Начальник служби

  1.  

Білик Ольга Ярославівна

Головний спеціаліст

Відділ державної реєстрації

  1.  

Поломаний Володимир Дмитрович

Начальник служби

  1.  

Портухай Мар’яна Михайлівна

Державний реєстратор

  1.  

Гловацька Оксана Романівна

Діловод відділу

Відділ фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку, звітності, та контролю виконавчого комітету Бібрської міської ради

  1.  

Христіна Катерина Вікторівна

Головний бухгалтер відділу

  1.  

Сенишин Орислава Степанівна

Головний спеціаліст  відділу

  1.  

Паранька Віра Володимирівна

Спеціаліст 1 кат.(бухгалтер) відділу

Відділ містобудування ,архітектури, земельних відносин та інфраструктури

  1.  

Демчук Наталія Георгіївна

Начальник відділу

  1.  

Каганяк Стефанія Романівна

Спеціаліст 1 кат. відділу

  1.  

Царик Любомир Ярополкович

Спеціаліст 1 кат. відділу

  1.  

Сподарик Мар’яна Петрівна

Спеціаліст 2 кат. відділу

Відділ освіти

  1.  

Влах Зоряна Степанівна

Начальник відділу

  1.  

Гавінська Галина Михайлівна

Головний спеціаліст відділу

  1.  

Микитів Катерина Степанівна

Спеціаліст 1 кат. відділу

Відділ культури, туризму, сімї, молоді, спорту та соціальної політики

  1.  

Сурмач Люся Петрівна

Начальник відділу

  1.  

Бобечко Галина Степанівна

Головний спеціаліст відділу

КЗЦентр надання соціальних послуг

  1.  

Пономарьова Світлана Сергіївна

Директор

КНП Центр первинної медико- санітарної допомоги

  1.  

Горинь Олександр Степанович

Директор закладу