20 жовтня 2023р. засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

Оголошення

20 жовтня 202р. об 15:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про роботу КП “Бібрський водоканал”.
  2. Про стан медичного обслуговування населення на території Бібрської міської територіальної громади КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бібрської міської ради.
  3. Про роботу Молодіжної ради Бібрської міської ради.
  4. Про погодження внесення змін до показників місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади на 2023 рік. код бюджету 13536000000
  5. Про надання матеріальної допомоги на поховання, лікування (реабілітацію) та мобілізованим до лав ЗСУ.
  6. Про розгляд листа директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради Я.Мельничука про внесення змін та затвердження фінансового плану підприємства на 2023 рік.
  7. Про розгляд листа директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бібрської міської ради В.Обаранця щодо необхідності погодження структури та штатного розпису КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2024 рік.
  8. Про розгляд листа директора КП “Перемишлянитеплоенерго” І.Карашкевича щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для бюджетних споживачів КП“Перемишлянитеплоенерго”, для забезпечення стабільної роботи підприємства в плановому періоді 2023-2024рр.
  9. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Г.Гриньків щодо зняття з квартирного обліку потребуючих поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Бібрської міської ради, особи з числа дітей-сиріт Пойди Марії Романівни та особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування Притули (Бандури) Ольги Романівниу зв’язку із забезпеченням житла.
  10. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Г.Гриньків щодо призначення опікуна над дитиною-сиротою Шевчун Дариною Василівною.
  11. Про розгляд листа в.о.начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Л.Білої щодо встановлення опіки над майном дитини-сироти Шевчун Дарини Василівни.
  12. Про розгляд заяв Г.Сурніної, М.Гавдульської щодо перереєстрації квартирного обліку потребуючих поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Бібрської міської ради на 2024 рік.
  13. Про розгляд заяви Паладійчука Миколи Васильовича про необхідність оприлюднення та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту «Детальний план території земельної ділянки площею 4,9969 га для будівництва та обслуговування будівель сільськогосподарського підприємства птахофабрики за межами с. Лани, вул. Т.Шевченка, Бібрської міської ради Львівського району Львівської області».
  14. Про розгляд заяви Д.Корж щодо надання дозволу на отримання в Золочівському МБТІ дублікату втраченого свідоцтва про право власності на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами в м.Бібрка по вул.В.Стуса, буд.40, Львівського району Львівської області на прізвище Д.А.Корж.
  15. Про розгляд заяви директора ТзОВ ФІРМА “ДОБРОСВІТ” Р.Оверка щодо надання дозволу на отримання в Золочівському МБТІ дублікату втраченого свідоцтва про право власності на будівлю цеху по виробництву плівки з господарськими спорудами в с.Під’ярків по вул.Топольній, буд.1, Львівського району Львівської області.
  16. Про розгляд заяви Б.Візного, жителя м.Бібрка щодо надання дозволу на під’єднання житлового будинку до міської каналізаційної мережі по вул. Б.Лепкого, 20 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС