31 липня 2023р. о 16:00 год. засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

Оголошення

31липня 2023р. о 16:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі, загальною площею 128,1 м2, що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Шпильчина, вул. Залісся, будинок 7.
  2. Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі, загальною площею 72,6 м2, що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Шпильчина, вул. Львівська, будинок 41.
  3. Про надання матеріальної допомоги на поховання, лікування (реабілітацію) та мобілізованим до лав ЗСУ.
  4. Про прийняття на баланс виконавчого комітету Бібрської міської ради гуманітарної допомоги.
  5. Про передачу гуманітарної допомоги на баланс відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради.
  6. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Г. Гриньків, щодо взяття на квартирний облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Бібрської міської ради - дитини позбавленої батьківського піклування Н.Б. Король, жительки с. Великі Глібовичі, Львівського району Львівської області.
  7. Про розгляд листа начальника Львівського районного сектору №2 філії Державної установи “Центр пробації” у Львівській області В. Підківки щодо визначення та погодження з Уповноваженим органом з питань пробації переліку об’єктів, на яких неповнолітні засуджені громадяни будуть відбувати громадські роботи на території Бібрської міської територіальної громади у 2023 році.
  8. Про розгляд заяви Марцишин Галини Андріївни про необхідність оприлюднення та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 4623381800:08:003:0014) що перебуває у власності, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та земельної ділянки (кадастровий номер 4623381800:08:003:0242) що перебуває у власності для індивідуального садівництва з метою зміни цільового призначення для обслуговування будівлі магазину-буфету у с. Великі Глібовичі, Бібрської об’єднаної територіальної громади, Львівського району, Львівської області».
  9. Про розгляд заяви Малюти Василя Васильовича про дозвіл на отримання в Золочівському МБТІ дублікату втраченого свідоцтва про право особистої власності на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами в с. Глібовичі по вул. Верба, буд.14, Львівського району Львівської області на прізвище покійного Малюти Василя Івановича, для оформлення спадщини.
  10. Самофала Богдана Миколайовича, жителя с. Волощина щодо надання дозволу на під’єднання житлової квартири №1 до міського водопроводу по вул. Шкільній, 1 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС