31серпня2023р. об 15:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

Оголошення

31серпня2023р. об 15:00 год. вприміщенніБібрської міської ради

(конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету

Бібрської міської ради

 

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

 1. Про готовність закладів освіти Бібрської міської ради до нового навчального року.

 2. Про роботу дошкільних закладів відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради.

 3. Про роботу позашкільного закладу БДЮТ.

 4. Про виготовлення проєктно-кошторисної документації за проєктом “Реставрація даху будівлі (пам’ятка архітектури місцевого значення, охоронний №2357-м) у м.Бібрка, вулиця Тарнавського 16 Бібрської міської територіальної громади Львівської області”.

 5. Про затвердження Тимчасової типової форми контракту з керівником підприємства (установи або організації), що належать до комунальної власності Бібрської міської територіальної громади на період дії воєнного стану в Україні.

 6. Про затвердження Аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу Бібрської міської територіальної громади Львівського району Львівської області за 2022 рік.

 7. Про надання матеріальної допомоги на поховання, лікування (реабілітацію) та мобілізованим до лав ЗСУ.

 8. Про розгляд листа директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бібрської міської ради В.Обаранця щодо затвердження звіту про виконання фінансового плану підприємства за півріччя 2023 року.

 9. Про розгляд листа т.в.о. директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради З.Струк щодо затвердження звіту про виконання фінансового плану підприємстваза І півріччя 2023 року.

 10. Про розгляд листа начальника відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради З.Влах щодо затвердження мережі закладів освіти (класів, груп, контингенту учнів та вихованців)  Бібрської міської ради на 2023-2024 навчальний рік.

 11. Про розгляд заяви Степованого Михайла Івановича, жителя с.Глібовичі щодо надання дозволу на отримання в Золочівському МБТІ дублікату втраченого свідоцтва про право приватної власності на колишню будівлю тракторної бригади в с.Глібовичі, вул.Бучаче, буд. 21, Львівського району Львівської області.

 12. Про розгляд заяви Зборівської Марії Дмитрівни, жительки с.Шпильчина щодо надання дозволу на отримання в Золочівському МБТІ дублікату втраченого свідоцтва про право приватної власності на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами в с.Шпильчина, вул.Львівська, буд. 56, Львівського району Львівської області.

 13. Про розгляд заяви Берест Оксани Володимирівни (уповноважений представник) щодо надання дозволу на приватизацію житлової квартири №65 по вул.Уляни Кравченко, 9, Львівського району Львівської області.

 14. Про розгляд заяви Воловича Богдана Михайловича, жителя м.Бібрка щодо надання дозволу на будівництво (добудову) веранди до житлового будинку №8 по вул.Польовій в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.

 15. Про розгляд заяви Тобейчика Миколи Володимировича, жителя м.Бібрка, який перебуває на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, при виконавчому комітеті Бібрської міської ради з 18.04.2019 року щодо включення до складу сім’ї його сина Тобейчика Дениса Миколайовича.

                                                                 Бібрський міський голова Роман ГРИНУС