Бібрська громада увійшла до Асоціації "Львівська агломерація", а Бібрський міський голова Роман Гринус став співголовою Асоціації
????️Нещодавно відбулася знакова для нашої громади подія: 10 громад, і Бібрська зокрема, об'єдналися в Асоціацію "Львівська агломерація".
????️Мета створення Асоціації - об'єднання зусиль заради інтересів кожної з громад: реалізації спільних проєктів, залучення інвестицій та грантових коштів на творення чогось корисного, спільного і взаємовигідного.
????️Отож
  • Бібрська,
  • Великолюбінська,
  • Городоцька,
  • Давидівська,
  • Жовківська,
  • Жовтанецька,
  • Куликівська,
  • Львівська,
  • Новояричівська,
  • Пустомитівська
громади підписали угоду про співпрацю в рамках Асоціації "Львівська агломерація".
????️Головою Асоціації обрали міського голову Львова Андрія Садового. Співголовою на пів року став Бібрський міський голова Роман Гринус.
????️Які переваги одержить наша громада від співпраці в такому контексті?
На наш погляд, агломерація в такому форматі - це про:
✅️ ефективне об'єднання ресурсів;
✅️добросусідство та взаємодопомогу;
✅️ якісну комунікацію;
✅️ нові ідеї, плани, проєкти.
✅️ бо разом завжди сильніші;
✅️ зберігаючи ідентичність, водночас творимо те, що нас об'єднує;
Агломерація як інституція має свою стратегію, напрацьовану спільно з усіма громадами-учасниками, та чіткі цілі.
????️"Це добровільне об'єднання рівних, добросусідський майданчик без політичної складової. То можливість, і від нас усіх залежить, чи ми нею скористаємося", - зазначив виконавчий директор Асоціації "Львівська агломерація" Роман Кізима.
????️Бібрська громада сподівається на ефективну співпрацю з усіма дружніми громадами у форматі агломерації, і наш досвід, безперечно, стане унікальним з огляду на першопрохідність та нові інструменти взаємодій.