БЛАГОУСТРІЙ – ЦЕ ВІЗИТНА КАРТКА КОЖНОГО НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ

Шановні мешканці Бібреччини, керівники підприємств, установ та організацій об’єднаної територіальної громади, приватні підприємці!

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.

Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу.

Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на прилеглій та прибудинковій території; стоянка транспортних засобів на газонах; самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, реклами; несвоєчасне косіння, відсутність договорів на вивезення сміття або сплати за надані послуги та ін.

Просимо Вас, шановні громадяни, керівники підприємств, установ та організацій Бібрської об’єднаної територіальної громади дотримуватися правил благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність.

Звертаємось до приватних підприємців – власників торговельних точок. З метою приведення нашого міста в естетичний вигляд просимо   назви Ваших магазинів та рекламних вивісок обов’язково погоджувати з Виконавчим комітетом Бібрської міської ради.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради