Чергове засідання виконавчого комітету БМР

У п’ятницю, 3 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради.   Засідання проведено у конференц-залі (приміщення не використовувалося близько 10 років). До порядку денного було внесено 26 питань, зокрема: (подано з роз’ясненнями).

• Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Будівництво вуличного освітлення в с. Шпильчина вул. Залісся» (уже скоро Залісся матиме вуличне освітлення);
  • Про проведення  перерахунку кошторисної документації за проектом «Капітальний ремонт очисних споруд»; Про виготовлення ПКД для «Реконструкції будівлі аераторної на території очисних споруд (сподіваємося цього року відновити роботу очисних споруд, котрі не працюють понад 15 років).
  • Про виготовлення  ПКД для «Реконструкція водогону від вулиці Глібовицької до водозабору з реконструкцією приміщення насосної» (продовжуємо капітальний ремонт водопровідної мережі міста).
  • Про виготовлення  ПКД «Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території за адресою вул. Уляни  Кравченко, 2» (у цьому році матимемо сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям поблизу школи).
  • Про виготовлення кошторисної документації «Реконструкція каналізаційної мережі в районі вул. Галицької, 123-125» (буде під’єднано до каналізаційної мережі вказані багатоквартирні будинки).
  • Про передачу в користування  оргтехніки для Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Уляни Кравченко (передали школі проектор з екраном та два комп’ютери).
  • Про передачу в користування оргтехніки для БДЮТ м. Бібрка (передали БДЮТ ноутбук).
  • Про передачу  в користування  оргтехніки  для Народного дому (передали Народному дому нову потужну апаратуру для озвучення заходів та ноутбук).
  • Про передачу в користування оргтехніки для КП «Бібрський комунальник» (передали один комп’ютер для впровадження програмного забезпечення з обліку послуг водопостачання й водовідведення).
  • Про розгляд листа Перемишлянської районної ради Р. Андрусишина щодо зміни адреси корпусу стаціонарних відділень Бібрської районної лікарні (присвоєно адреси окремим будівлям Бібрської райлікарні для подальшої передачі приміщень в оренду).
  • Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (планується подальше видалення аварійних дерев).
  • Про скерування листа  ДП «Львівський облавтодор» щодо забезпечення прибирання тротуарів вулиць Галицької і  Львівської в межах м. Бібрки та вул. Львівської с. Шпильчини автодороги державного значення Н-09 Мукачеве-Львів, а також забезпечити посипання дорожнього полотна на вищезазначених вулицях у важких для пересування автотранспорту місцях під час складних погодних умов.
  • Заслухали звіти комунальних підприємств міста.
  • Вирішили провести інвентаризацію житлового фонду на території Бібрської міської ради.

Також розглянули низку інших питань, які стосуються заяв мешканців.

Заступник Бібрського міського голови Галина Папіж