Дільничні офіцери поліції звітують перед населенням
«Дільничні офіцери поліції звітують перед населенням»
Штат дільничних офіцерів поліції Перемишлянського відділення поліції Золочівського відділу поліції ГУНП у Львівській області складає 7 працівників. Станом на 30.11.2020 року штат укомплектований повністю, проте з них 1-на декретна відпустка, 1-ин навчання, в наявності – 5 ДОП.
За звітний період 2020 року дільничними офіцерами поліції Перемишлянського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області розкрито 34 кримінальних правопорушень з яких за ст. 185 КК України (крадіжка), 1 за ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, або експлуатації транспорту особами які керують транспортними засобами), 13за ст. 126-1 КК України (домашнє насильство) та 9 за ст. 125 КК України (спричинення легких тілесних ушкоджень), за ст. 389 КК України (Ухилення від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі), за ст. 395 КК України(Порушення правил адміністративного нагляду), 1 за ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів) та 2 за ст. 310 КК України (Посів та вирощування снотворного маку) .
За звітний період 2020 розглянуто 749 заяв та повідомлень громадян зареєстрованих в ІПНП Перемишлянського ВП, з них 336 звернень пов’язаних з домашнім насильством.
Виявлено 515 адміністративних правопорушень з них:
- Ст. 44 КУпАП (незаконне виробництво придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту) - 2
- Ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей)- 57
- Ст. 51 КУпАП (дрібна крадіжка)- 2
- Ст. 152 КУпАП (порушень правил благоустрою) – 2
- Ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак та котів) – 1
- Ст. 156 КУпАП(продаж спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім)- 3
- Ст. 160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях) - 1
- Ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство ) - 9
- Ст. 173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім ї ) - 256
- Ст. 175-1 КУпАП (куріння в заборонених місцях ) - 9
- Ст. 176 КУпАП (виготовлення зберігання самогону)- 11
- Ст. 178 КУпАП (поява в громадському місці в п’яному вигляді) - 43
- Ст. 181-1 КУпАП (заняття проституцією)- 2
- Ст. 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спецслужб)- 50
- Ст. 184 КУпАП (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей)- 3
-Ст. 185-8 КУпАП (ухилення від виконання законних вимог прокурора) - 4
- Ст. 187 КУпАП (порушення адміністративного нагляду)- 18
- Ст. 192 КУпАП (порушення строків перереєстрації зброї)- 35
- Ст. 191 КУпАП (порушення правил зберігання вогнепальної зброї)- 1
-Ст. 195-6 КУпАП (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів)- 1
- Ст. 212 – 13, 14 КУпАП (порушення у сфері виборчого процесу)- 5
Здійснено 293 перевірки відносно 32 осіб, які перебувають на профілактичному обліку в Перемишлянському ВП, як раніше судимі, з якими проведено профілактичну роботу щодо недопущення вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень. Під час проведення профілактичних заходів з раніше судимими у 2020 році виявлено 16адміністративних правопорушень, встановлено 5 адміністративних наглядів, продовжено 4 адміністративних нагляди.
Здійснюється контроль за 8 особами, яким обрано судом запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, з якими проводиться профілактична робота щодо недопущення вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.
Під час проведення профілактичних заходів з підозрюваними у 2020 році виявлено 4 порушень встановлених обмежень судом.
Під час проведення заходів із запобігання та протидії домашньому насильству за вчинення домашнього насильства на профілактичний облік протягом звітного періоду 2020 року дільничними офіцерами поліції взято 184 особи, в загальному на обліку перебуває – 201 особаВідносно кривдників в сім’ї дільничними офіцерами поліції складено та скеровано на розгляд суду – 256 адміністративних протоколи за ст. 173-2 КУпАПВинесено 20 термінових заборонних приписів, з яких вісьмох кривдників зобов’язано на термін до 10 діб залишити місце спільного проживання з потерпілою особою.
Упродовж карантину з метою дотримання вимог постанов КМУ « Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 cпричиненої коронавірусом SARS-COV-2» дільничні офіцери поліції щоденно залучаються до патрулювання Перемишлянського району під час якого, виявлено 57 порушень карантинних обмежень та складено адміністративні протоколи за ст. 44-3 КУпАП.
Начальник сектору превенції
Перемишлянського ВП Золочівського ВП ГУНП