До уваги аграріїв - учасників бойових дій

ОГОЛОШЕННЯ

В понеділок 11 березня 2024 року о 15:30 год в приміщенні конференц-залу Бібрської міської ради відбудеться зустріч представника Обласного фонду індивідуального житлового будівництва на селі Львівської обласної військової адміністрації з аграріями - учасниками бойових дій Бібрської громади щодо комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

До уваги аграріїв - учасників бойових дій

У 2024 році продовжує діяти  Комплексна програма підтримки та розвитку

сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки

Розпочато приймання заявок на отримання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів суб’єктам підприємництва, серед засновників яких є учасник/учасники бойових дій, який триватиме до 1 грудня 2024 року, або до завершення воєнного стану.

На цей напрям з обласного бюджету скеровано 5,0 млн. грн.

Пільгові кредити надаються:

  • - на платній та зворотній основі
  • - під 3% річних
  • - в розмірі, що не перевищує 700,0 тис. грн.
  • - терміном до 5 років з можливістю відтермінування погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди).

Фінансова підтримка надається на покриття виробничих витрат пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції, придбання основних засобів, біологічних активів (саджанці плодово-ягідних культур, поголів’я сільськогосподарських тварин) відповідно до сформованого суб’єктом підприємництва бізнес-плану.

Право на фінансову підтримку мають мікро-, малі та середні суб’єкти підприємництва – юридичні особи або фізичні особи – підприємці, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції та засновником (одним із засновників) яких є учасник бойових дій.

Заявку необхідно подавати до Обласного фонду індивідуального житлового будівництва на селі ЛОВА

 Адреса: м. Львів, Козельницька, 15; тел.: 067 674 20 07, 097 617 43 86

Більш детально з умовами, переліком та формами документів, які слід подати для участі в Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки можна ознайомитись за посиланням: https://1ll.ink/7xvV0

 

Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки

(Затверджено рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 №57, в редакції

розпорядження начальника обласної військової адміністрації 25.12.20231305/0/5-23ВА)

Порядок та умови отримання фінансової допомоги.

Фінансова підтримка на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів надається мікро, малим та середнім суб’єктам підприємництва – юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, які відповідають критеріям суб’єкта підприємництва, визначених ст. 55 Господарського кодексу України і основним видом діяльності яких є виробництво сільськогосподарської продукції, та/або розведення, вирощування риби, переробка на власних чи орендованих потужностях власно виробленої сировини, а також здійснення операцій з постачання сільськогосподарської продукції.

Фінансова підтримка на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів суб’єктам підприємництва, засновниками (одним із засновників) яких є учасник бойових дій, надається на покриття виробничих витрат, пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції, придбання основних засобів, біологічних активів (саджанці плодово-ягідних культур, поголів’я сільськогосподарських тварин) відповідно до сформованого суб’єктом підприємництва бізнес-плану.

Фінансова підтримка надається на платній та зворотній основі в розмірі, що не перевищує 700,0 тис. грн, терміном до 5 років з можливістю відтермінування погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди). Оплата за користування коштами встановлюється у розмірі 3 відсотки річних від суми непогашеного кредиту та сплачується відповідно до порядку, визначеного у кредитному договорі.

Спосіб забезпечення наданих кредитів до 700,0 тис. грн - іпотека майна та інших активів, до 150,0 тис. грн – порука. Графіки погашення і внесення плати за користування кредитом встановлюються в кредитних договорах.

Суб’єкти підприємництва, які одержали в поточному році фінансову підтримку на поворотній основі зобов’язуються щорічно до 1 березня наступного року та протягом періоду кредитування подавати до Фонду підтримки інформацію про показники діяльності за встановленою Департаментом формою.

Заявки на участь у Комплексній програмі та оригінали документів або належним чином засвідчені копії документів подаються до Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Документи, подані не в повному обсязі, повертаються заявникам. Доопрацьований пакет документів може подаватися повторно.

Фінансова підтримка не надається суб’єктам підприємництва, які:

- визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство;

- перебувають в стані припинення;

- подали завідомо неправдиві  відомості та документи;

- мають протерміновану більше як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справленням яких покладено на органи ДПС.

У разі подання заявниками на участь у Комплексній програмі недостовірних даних у документах для отримання фінансової підтримки  такі суб’єкти підприємництва несуть відповідальність, передбачену законодавством.

Приймання документів розпочинається з наступного дня після оприлюднення оголошення про початок роботи Комісії Львівської обласної державної (військової) адміністрації з визначення одержувачів фінансової підтримки в поточному році, а закінчується – 1 грудня поточного року, або до завершення воєнного стану.  У разі, якщо обсяг виділених коштів на заходи програми буде розподілений до 1 грудня, подані заявки повертаються заявникам без розгляду на Комісії.

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації

Обласний фонд індивідуального житлового будівництва на селі Львівської обласної військової адміністрації