До уваги активної молоді!

До уваги активної молоді!

Важливим пріоритетом розвитку молодіжної політики на загальнонаціональному рівні є підвищення рівня громадських компетентностей, розвиток культури використання інструментів громадської участі: петиції, громадські слухання та обговорення та збільшення частки молоді, яка залучена до громадського життя.

Саме тому, громадська організація «Батьки в дії» спільно з Адвокаційно-аналітичною платформою «Час Громад» проводить опитування щодо участі молоді в процесах прийняття рішень у громадах.

За результатами опитування, громадська організація «Батьки в дії» реалізовуватиме захід – «Ідеатоні. Львівщина». В межах Ідеатону молодь дізнається, як впливати на рішення місцевої влади,  та візьме участь у симуляційній грі Uchange, створеній за інноваційною методикою CivicLab, що розкриває процес розробки, аналізу та прогнозування прийняття рішень за участі громадянського суспільства, а також процес їх реалізації та моніторингу. Участь у події лише за умови попередньої реєстрації, яка відкрита до 30 серпня за посиланням https://cutt.ly/rQW73qh.

Посилання на сторінку заходу у фейсбуці – https://www.facebook.com/events/1122302574840059

Учасники забезпечуються необхідними матеріалами та харчуванням.

Представникам інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, представникам органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань,  активній молоді громади треба заповнити онлайн-форму за посиланням – https://cutt.ly/IWaNHPL

Контактна особа Апетик Микола, +38 (098) 321 30 23.

Начальник управління молоді та спорту Роман ХІМ’ЯК