"Допомога поруч": створено пункт збору

З метою допомоги окремим категоріям громадян у період надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу, у Бібрській ОТГ створений пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності.

Першим кроком стало придбання Бібрською міською радою продуктових наборів для 83 підопічних КЗ “Центр надання соціальних послуг”.

Також звертаємося до підприємців, благодійників та всіх небайдужих мешканців долучитись до збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності для соціально незахищених категорій мешканців у період карантину.

Пункт збору гуманітарної допомоги працюватиме щоденно (пн-пт) з 9.00 до 18.00 год. за адресою: пл. Національного Відродження,16, приміщення Комунального закладу “Центр надання соціальних послуг” Бібрської міської ради.

Речі та продукти обов'язково повинні бути фабрично фасовані. Домашня консервація не приймається.

Перелік необхідних продуктів харчування: борошно, супи, каші (швидкого приготування), макарони, крупи, цукор, олія, солодощі (печиво, шоколад, згущене молоко), чай, кава, дитяче харчування, консерви, питна вода.

Засоби особистої гігієни: памперси (для дітей та для дорослих), пеленки одноразові, вологі і сухі серветки, туалетний папір, мило.

Медичні засоби: жарознижувальні препарати, антисептики, маски, рукавички, перев’язочний матеріал (бинт, пластир).

Директор КЗ "Центр надання соціальних послуг"

Світлана Пономарьова