ФК “ШПИЛЬ” З ШПИЛЬЧИНИ—КРАЩИЙ В ОБЛАСТІ!

У дебютному чемпіонаті ІІІ ліги Львівської області команда ФК ШПИЛЬ с.Шпильчина достроково, за один тур до завершення, стала чемпіоном. Участь у ІІІ лізі Львівської області брали 19 команд, які були розділені на дві групи. У своїй групі футболісти ФК ШПИЛЬ завоювали перше місце та продовжили змагання у фінальній пульці. У завершальній частині змагань без жодної поразки ФК «ШПИЛЬ» с.Шпильчина стала чемпіоном, демонструючи хорошу та змістовну гру. Злагодженість футболістів команди , головного тренера - Коцюмбаса Ореста Павловича та керівництва клубу дало відповідний результат – 1 місце. Окремої подяки заслуговує президент клубу – Чура Юрій Юрійович, який кожної гри долає шлях із Києва та назад задля підтримки команди. Висловлюємо подяку місцевим уболівальникам, які палко підтримували команду в кожній грі.

Депутат Бібрської міської ради Ігор Дмитрук