Громадські обговорення проєкту містобудівного моніторингу

Про проведення громадських обговорень проєкту містобудівного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні

Повідомляємо, що відділом містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради з врахуванням вимог статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», проводиться громадське обговорення проекту містобудівного моніторингу щодо генерального плану м. Бібрки результати якого у вигляді аналітичного звіту.

Надання пропозицій до проєкту аналітичного звіту на адресу, (для містобудівного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні) на адресу: 81220, Львівська обл., м.Бібрка, вул. Тарнавського,22, Бібрська міська рада, відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради еmail: bibrka.rada@gmail.com з 19.06.2023 по 30.06.2023 року.

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ.