Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд по  вул. І. Франка в м.Бібрка"

 

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд по  вул. І. Франка в м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області».

             

              Проект «Детальний план території земельної ділянки для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд по вул. І. Франка в м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області» розроблений на замовлення Михалика Т.О.  ПП «Галич-Центр».

     Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради   № 841 від 20.06.2014 року «Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації (детального плану території) під будівництво гр. Михаликом Тарасом Орестовичем житлового будинку в м.Бібрка по вул. Івана Франка» та № 842  від 20.06.2014 року «Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації (детального плану території) під будівництво гр. Михаликом Орестом Андрійовичем житлового будинку в м.Бібрка по вул. Івана Франка»

      Проект Детального плану території  рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 35 від 24.03.2017 р.).

     Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд по вул. І. Франка в м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області»  можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22,  тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

     Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 28 квітня 2017 року за поштовою адресою: 81220,     м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

          Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

     Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

     За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

     Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник Бібрського міського голови Папіж Галина Богданівна  (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

 

Бібрський міський голова                                       Р.Я.Гринус