Громадські слухання по зміні призначення земельної ділянки під заклад громадського харчування

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення земельних ділянок для будівництва та обслуговування закладу громадського харчування по вул. Львівська в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області»

Проект «Детальний план території по зміні цільового призначення земельних ділянок для будівництва та обслуговування закладу громадського харчування по вул. Львівська в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області» розроблений на замовлення Шнири О.М.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 1295 від 27.07.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території під будівництво закладу громадського харчування по вул. Львівська в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області» (зміна цільового призначення земельної ділянки)».

Планування проектованої території передбачає впорядкування ділянки площею 0,47 га під будівництво та обслуговування закладу громадського харчування. На проектованій ділянці буде розташовано:

• Заклад громадського харчування;
  • Господарський майданчик;
  • Альтанки;
  • Паркувальні місця гостьового автотранспорту;
  • Паркувальні місця службового автотранспорту;
  • Очисні споруди – установка «Біотал».

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 72 від 31.08.2018 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення земельних ділянок для будівництва та обслуговування закладу громадського харчування по вул. Львівська в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 3 жовтня 2018 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради