IІ-а позачергова сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

Оголошення

18 грудня 2020 р. о 14:00 год. в Народному домі м. Бібрка відбудеться IІ-а позачергова сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

IІ-ї позачергової сесії Бібрської міської ради VІIІ демократичного скликання від 18.12.2020 року

1. Про припинення повноважень депутатів Бібрської міської ради VІIІ скликання.
  2. Про визнання повноважень депутатів Бібрської міської ради VIІІ скликання.
  3. Про затвердження Регламенту Бібрської міської ради.
  4. Про постійні комісії Бібрської міської ради.
  5. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Бібрської міської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.
  6. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад Перемишлянського району у власність Бібрської міської ради основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ, що знаходяться на території Бібрської міської ради.
  7. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад Жидачівського району у власність Бібрської міської ради основних засобів, нематеріальних активів і інвентарю закладів та установ, що знаходяться на території Бібрської міської ради.
  8. Про зміну засновника, найменування Комунального підприємства «НОВІ СТРІЛИЩА» Новострілищанської селищної ради Жидачівського району Львівської області та затвердження Статуту в новій редакції.
  9. Про внесення змін в рішення Бібрської міської ради № 2258 від 02.10.2020 року.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.