IV сесія Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання

Оголошення

17 травня 2019 р. о 17.00 год. у конференц-залі Бібрської міської ради відбудеться IV–а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

IV-ї сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання від 17.05.2019 р.

Місце проведення сесії : конференц-зал Бібрської міської ради

Час проведення сесії: 17.00 год

1. Про внесення змін до бюджету Бібрської міської ради на 2019 рік.
  2. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Бібрської міської ради на 2020 рік.
  3. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради від 20.03.2019 р.№ 172 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Бібрської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»
  4. Про затвердження Правил благоустрою на території Бібрської об’єднаної територіальної громади.
  5. Про відміну рішення Стрілківської сільської ради від 20.07.2018 р. № 561.
  6. Про створення краєзнавчого музею Бібреччини.
  7. Про створення робочої групи для підготовки Статуту Бібрської об’єднаної територіальної громади.
  8. Про розгляд Положення про порядок надходження та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв фізичних та юридичних осіб у комунальних закладах освіти Бібрської міської об’єднаної територіальної громади” та врегулювання окремих питань у галузі освіти Бібрської міської об’єднаної територіальної громади.
  9. Про розгляд Положення про помічника-консультанта депутата Бібрської міської ради та опису посвідчення.
  10. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради від 30.06.2017 р. № 835.
  11. Про затвердження розпоряджень Бібрського міського голови
  12. Розгляд заяв.