Каталог проектних ідей

Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії реалізовує проєкт «Посилення стійкості громад в регіонах України».

Головна мета проєкту полягає в посиленні стійкості громад задля підтримки відновлення в регіонах України в умовах війни та багатофакторної кризи шляхом зміцнення потенціалу регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування, а також їхніх партнерів з питань управління кризовим реагуванням та посткризовим відновленням, розширення доступу до публічних послуг і створення нових економічних можливостей для місцевого населення та ВПО.

Задля реалізації ініціатив, для покращення доступу до публічних послуг та можливостей отримання доходу, оголошується збір пропозицій для формування Каталогу проєктних ідей в межах проєкту. Сформований «Каталог проєктних ідей» стане основою для формування портфоліо проєктів, які будуть спрямовані на забезпечення інклюзивного та гендерно-чутливого переходу від ефективного реагування на кризу та надзвичайні ситуації до сталого соціально-економічного відновлення у Вашій територіальній громаді. Подання пропозицій до каталогу проєктних ідей здійснюється до 30.06.2023 року та у такому порядку:

1) Заповнення “Форми опису пропозицій для Каталогу проєктних ідей” у форматі WORD (посилання для завантаження форми)

https://docs.google.com/document/d/1H0Bw2uqg18fUMaTxBfpWenQfD86BpSiz/edit?amp;ouid=111036346567940930613&rtpof=true&sd=true

2) На основі “Форми опису пропозиції для Каталогу проєктних ідей” заповніть онлайн-форму за посиланням -

https://forms.gle/RZSaajC29Nuu4Na37

3) Завантажте “Форму опису пропозиції для Каталогу проєктних ідей” у форматі WORD до п.24. онлайн форми. Детальна інформація за посиланням:

https://loda.gov.ua/news/68241

Напрямки проєктних ідей для формування Каталогу:

  • місцевий економічний розвиток;
  • освітні послуги;
  • медичні послуги;
  • соціальні послуги;
  • адміністративні послуги / цифровізація;
  • цивільний захист та безпека життєдіяльності;
  • екологія, управління відходами;
  • інше.

З метою покращення доступу до електронних та публічних послуг, забезпеченню ефективного управління кризовими ситуаціями, просимо всіх зацікавлених активно прийняти участь у заповненні Каталогу проектних ідей.