НА ЧЕРГОВІЙ ХХVI-й СЕСІЇ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

9 листопада 2018 р. у конференц-залі  Бібрської міської ради відбулося засідання  ХХVI–ої сесії  Бібрської міської ради VII демократичного скликання. На цьому засіданні внесено річні зміни до бюджету Бібрської міської ради на 2018 рік, прийнято у комунальну власність Бібрської міської ради комплекс будівель  Бібрської музичної школи,  який перебував у спільній власності громад Перемишлянського району,  розглянуто 3 заяви громадян на отримання матеріальної допомоги  та понад 50 заяв громадян та організацій щодо земельних питань.

Усі заяви громадян на отримання матеріальної допомоги  отримали позитивні рішення, а також більшість із понад 50 заяв громадян та організацій отримали позитивні рішення на виготовлення або затвердження землевпорядної документації. Завершилась тривала процедура відведення земельної ділянки під спортивний майданчик з наливним покриттям -   рада ухвалила остаточне рішення про затвердження землевпорядної документації на земельну ділянку для будівництва спортивного майданчика з наливним покриттям, який місто із залученням обласних коштів  будуватиме біля ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Уляни Кравченко» поруч зі спортивним майданчиком із штучним покриттям наступного року. Також  на звернення громади с.Шпильчина рада надала дозвіл на виготовлення детального плану території зони відпочинку біля церкви Петра і Павла.