На черговій сесії Бібрської міської ради

22 грудня 2017 р. відбулося засідання чергової ХІХ–ої сесії Бібрської міської ради VII демократичного скликання. У порядку денному сесії – затвердження бюджету Бібрської міської ради на 2018 рік, встановлення місцевих податків і зборів, затвердження програм Бібрської міської ради на 2018 рік, внесення річних змін до бюджету Бібрської міської ради на 2017 рік, затвердження штатного розпису апарату Бібрської міської ради на 2018 рік, затвердження штатного розпису ДНЗ «Сонечко» у м.Бібрці на 2018 рік, участь у конкурсному відборі проектів місцевого розвитку у Львівській області у 2018 році, затвердження кандидатури на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бібрської міської ради, надання фінансової допомоги мешканцям Бібрки та Шпильчини, а також розгляд земельних питань.

Бібрська міська рада своїм рішенням визначила на 2018 рік доходи Бібрського міського бюджету у сумі 12 097,80 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду Бібрської міської ради бюджету 11 877,80 тис. грн., доходи спеціального фонду Бібрського міського бюджету 220,00 тис. грн. і видатки у такій же сумі.

Відсоткові ставки більшості податків Бібрська міська рада залишила на рівні 2017 року, але оскільки вони прив’язані до мінімальної заробітної плати або прожиткового мінімуму, які зростуть з першого січня 2018 року, то в абсолютному вимірі податки також зростуть. У 2018 році на території Бібрської міської ради вступить у дію податок на нерухоме майно для фізичних осіб. Нагадую, що оподатковуватиметься площа понад 60 кв.м для квартир (квартири загальною площею до 60 кв.м не оподатковуватимуться) і понад 120 кв.м для індивідуального житлового будинку (індивідуальні житлові будинки до 120 кв.м також не оподатковуватимуться).

Рада затвердила фінансування на 2018 рік шістнадцяти програм. Окрім тих, які фінансувались у 2017 році, у переліку з’явилась Програма підтримки ОСББ на 2018 рік, яка передбачає співфінансування ремонтних робіт для ОСББ, що функціонують на території Бібрської міської ради. Для програми проведення міського конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у місті Бібрці на 2018 рік збільшено розмір співфінансування з бюджету міста до 300 тисяч гривень. Ми надіємось, що такий конкурс (аналогічний до обласного) допоможе бібрчанам стати справжніми господарями свого житла. Також у 2018 році діятиме Програма фінансової допомоги дітям м.Бібрки та с.Шпильчини для забезпечення медикаментами в умовах стаціонарного лікування у Бібрській районній лікарні на 2018 рік.

Рада затвердила штатний розпис апарату Бібрської міської ради на 2018 рік, а також штатний розпис ДНЗ «Сонечко» у м.Бібрці на 2018 рік, які будуть такими ж, як у 2017 році.

У зв’язку з тим, що наближається Обласний конкурс проектів місцевого розвитку (мікропроектів) рада проголосувала за участь у шести проектах у конкурсному відборі проектів місцевого розвитку у Львівській області у 2018 році. Переможці такого конкурсу отримують половину коштів з обласного бюджету, необхідних для здійснення проекту. Ще депутати проголосували за надання фінансової допомоги шістьом нашим мешканцям. На цій сесії депутати розглянули також понад 40 земельних питань, більшість із яких отримали позитивні рішення.

Секретар Бібрської міської ради Надія Федущак