На конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи

5-6 жовтня Бібрський міський голова відвідав семінар для міських, селищних та сільських голів, що проводив Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 р.

У ході семінару Роман Гринус мав можливість обмінятись досвідом з українськими та іншими європейськими колегами з питань місцевого самоврядування, зокрема щодо визначення та впровадження успішної місцевої політики, планування в контексті стратегічного бачення, ефективного залучення громадян.

Перед учасниками семінару виступили Роберт Бьєдрон, мер м. Слупськ, Польща, Георгій Месхідзе,  тренер, Грузія, Григорій БОРЩ, тренер, Україна, Аат Б.Л. де ЙОНГЕ, мер м. Дронтен, Нідерланди, Іван Лукеря, експерт, Український центр незалежних політичних досліджень та аналізу, Тетяна ВАСИЛЕВСЬКА, Професор, Національна Академія державного управління при Президентові України.

Отриманий досвід дозволить краще планувати стратегію розвитку нашої громади та скористатися новими можливостями в ході територіально-адміністративної реформи.

Виконавчий комітет БМР