НА VІ-й СЕСІЇ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27 червня в  конференц-залі  Бібрської міської ради відбулось засідання  VІ–ої сесії  Бібрської міської ради VII демократичного скликання. На цьому засіданні затверджено місцеву Програму поводження з твердими побутовими відходами на території Бібрської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2022 рр. та Положення про громадські слухання на території Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади. Оскільки нашій об’єднаній громаді  Перемишлянська районна рада передала заклади освіти і вийшла з засновників цих закладів, на сесії було ухвалено  рішення про зміну засновника, яким тепер стала Бібрська міська рада,  та про перейменування закладів освіти на території об’єднаної громади. Цього року, окрім каналізування дитячого садка  та адміністративного корпусу у Великих Глібовичах,  ще три об’єкти будуть профінансовані з обласного бюджету з дофінансуванням  із бюджету Бібрської міської ради. Це - «Реконструкція архітектурно-будівельної частини існуючих очисних споруд побутових стоків продуктивністю 700 м3/добу у м.Бібрка Львівської області (коригування)», «Будівництво спортивного майданчика з наливним покриттям на території Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко, що розташований за адресою: вул. Уляни Кравченко, 2 м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області» та «Реконструкція господарсько-питного-протипожежного трубопроводу по вул. Бічна Львівська, Львівська, 22 Січня, Леся Курбаса та Уляни Кравченко у м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області (коригування)». Сумарно для цих чотирьох проектів з обласного бюджету залучено близько 2 мільйонів 800 тисяч гривень. Такий результат отримано завдяки плідній співпраці Бібрського міського голови з керівництвом та депутатським складом Львівської обласної ради. Своїм рішенням рада також утворила робочу групу з розробки Статуту нашої об’єднаної громади,  затвердила Порядок прозорого отримання, використання та обліку благодійної допомоги для потреб закладів освіти Бібрської міської ради.

Десяти громадянам, які звернулись за матеріальною допомогою до Бібрської міської ради, рішенням сесії така допомога виділена. Також більшість із 90 заяв громадян та організацій отримали позитивні рішення на виготовлення або затвердження землевпорядної документації.

Секретар БМР Ігор Стах