Навчальний курс по ядерній безпеці населення

Львівське районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області враховуючи, що у рамках співробітництва ДСНС з Міністерством енергетики США/Національною адміністрацією з ядерної безпеки (DOE/NNSA) з 20 по 22 грудня 2022 року з представниками територіальних органів та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС проведено навчальний онлайн-тренінг щодо заходів із захисту населення від наслідків застосування ядерної зброї.

З метою надання методичної допомоги з питання організації радіаційного захисту населення від наслідків застосування ядерної зброї, Міністерством енергетики США/Національною адміністрацією з ядерної безпеки (DOE/NNSA) матеріали зазначеного тренінгу розміщено за посиланням: https://gdo-nuctraining.llnl.gov/.

Ці матеріали містять модулі щодо основних чинників ураження під час ядерного вибуху, зонування території після ядерного вибуху, проведення оповіщення населення та інформування громадськості через засоби масової інформації, укриття населення у будинках та захисних спорудах, проведення евакуації населення тощо.