Оголошення про закупівлю інтерактивних панелей з вбудованим ПК

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

«ДК 021:2015 - 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)» (CPV) (Інтерактивна панель з вбудованим ПК)»

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 «710, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

Мета проведення закупівлі: Забезпечення закладів загальної середньої освіти Бібрської  міської територіальної громади комплектами мультимедійного обладнання , а саме інтерактивна панель з вбудованим ПК;

Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Бібрської  міської ради.

Код ЄДРПОУ – 42941040

Ідентифікатор закупівлі UA-2021-09-15-002131-a.

Предмет закупівлі: код ДК Єдиний закупівельний словник 021: 2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (СРV)( Інтерактивна панель з вбудованим ПК)

Очікувана вартість предмета закупівлі: 610000,00грн. (шістсот десять  тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ

Вид закупівлі: відкриті торги.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Обґрунтування:

Щодо розміру бюджетного призначення та визначення його очікуваної вартості:

Очікувана вартість закупівлі розрахована у межах затверджених кошторисних призначень та обсягів фінансування на 2021 рік згідно рішення сесії Бібрської  міської ради.

15.09.2021 р. Замовником у системі електронних закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу було оприлюднено закупівлю товарів за кодом ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (СРV)( Інтерактивна панель з вбудованим ПК)

Відповідно до методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), на підставі попередніх закупівельних цін попередніх закупівель та попередніх ринкових консультацій від суб’єктів господарювання, відділом освіти виконавчого комітету Бібрської  міської ради та згідно виділених коштів було підготовлено тендерну документацію, оголошено тендер на закупівлю даного товару.

Щодо здійснення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, а саме:

Технічне завдання

Найменування

Технічні вимоги

Відповідність вимогам (вказати характеристики предмету закупівлі)

Параметр

Значення

Інтерактивна панель з вбудованим ПК (5 комплектів)

Виробник, модель, рік виробництва

-

Вказати модель, виробника, рік виробництва, посилання на веб сторінку для перевірки характеристик

 

Тип матриці

IPS

 

 

Тип системи

PC LCD

 

 

Форм-фактор системи

Все-в-одному

 

 

Вбудовані пристрої

Модуль OPS, модуль Android

 

 

Розмір діагоналі екрана

Не менше 65 дюймів

 

 

Роздільна здатність

UltraHD 3840x2160

 

 

Кількість дотиків

20

 

 

Операційна система

Windows 10 Pro, Android 8 з українською локалізацією

Вказати версії ПЗ

 

CPU

Intel Core i5 10-го покоління, ARM Cortex

 

 

GPU

Інтегрована

 

 

RAM

Не менше 8Gb DDR4

 

 

HDD

Не менше 256Gb SSD

 

 

Wi-Fi

802.11ax

 

 

Інтерфейс

USB 2.0 – 4 шт., USB 3.0 – 4 шт., USB Type-C, Ethernet, Bluetooth 5.1, HDMI – 4 шт.

 

 

Базове програмне забезпечення

  1. Конструктор інтерактивних уроків з українською локалізацією з підтримкою документів MS Office (безстрокова ліцензія).
  2. Програмне забезпечення для дистанційного управління інтерактивною панеллю зі смартфона або планшета на базі Android або iOS (безстрокова ліцензія).

Вказати назву ПЗ, виробника ПЗ, версію ліцензії ПЗ. Для перевірки відповідності технічних характеристик надати  посилання на веб сторінку виробника ПЗ з повним переліком технічних характеристик або інший документ від виробника ПЗ, який підтверджує відповідність технічним характеристикам.

 

Спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення

Єдиний програмний комплекс для створення, перегляду та програвання  інтерактивного навчального вмісту;  сумісне з операційною системою інтерактивної панелі; підтримує імпорт створених файлів різних форматів; містить функціонал створення та зміни (рухати, клонувати, перевертати, змінювати розмір, блокувати, редагувати, робити прозорим) об’єктів  за допомогою стандартних засобів програмного забезпечення; містить вбудований інструмент запису екрану з  функцією запису та збереження  робочого стола або його обраної зони; містить функціонал автоматичного оновлення; містить не менше 1200 вбудованих 3D моделей освітньої тематики українською мовою;

містить інтерактивні інструменти для створення тестів; підписка (ліцензія) – не менше 1-го року.

Вказати назву ПЗ, виробника ПЗ, версію ліцензії ПЗ. Для перевірки відповідності технічних характеристик надати  посилання на веб сторінку виробника ПЗ з повним переліком технічних характеристик або інший документ від виробника ПЗ, який підтверджує відповідність технічним характеристикам.

 

Додаткове програмне забезпечення

Єдиний програмний комплекс для моніторингу швидкості інтернету та моніторингу використання ПЗ групованого по його типу. Доступ до статистики моніторингу через власний кабінет користувача в on-line режимі з операційних систем Windows, MacOS та Linux. Статистика використання ПЗ відображається груповано по його типу та з погодинною, поденною, потижневою та помісячною розбивкою. Статистика швидкості інтернету відображається поденно.

У користувача має бути доступ до необробленого логу, який відправляє комп'ютер на сервер статистики для контролю зібраної інформації.

Україномовна локалізація. підписка (ліцензія) – не менше 2-х років.

Вказати назву ПЗ, виробника ПЗ, версію ліцензії ПЗ. Для перевірки відповідності технічних характеристик надати  посилання на веб сторінку виробника ПЗ з повним переліком технічних характеристик або інший документ від виробника ПЗ, який підтверджує відповідність технічним характеристикам.

 

Комплектування

Настінне кріплення, кабель живлення (3 метри), HDMI кабель (3 метри), USB Touch кабель (5 метрів), Аудіо кабель (5 метрів), 6 маркерів, пульт, інструкція українською мовою– 4 шт.

 

 

Гарантія виробника

Не менше 24 місяці

 

Учасники закупівлі повинні надавати у складі своєї тендерної пропозиції наступні документи: 

  • копії сертифікатів якості (декларації про відповідність всім технічном регламентам які застосовуються до товару, висновок СЕС), які підтверджують відповідність товару. Об’єктом цих документів має бути єдиний пристрій інтерактивна панель з вбудованим ПК
  • висновок СЕС на спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення.
  • копію інструкції користувача українською мовою.
  • копію листа про надання грифу (або іншого погодження) уповноваженими державними установами України (схвалено/рекомендовано для використання в ЗНЗ) на спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення.
  • підтвердження наявності в штаті Учасника (або на договірних умовах) спеціалістів сертифікованих виробником спеціального програмного забезпечення навчального призначення на проведення навчання із використання цього програмного забезпечення (копія сертифікату, лист від виробника тощо).
  • гарантійний лист про встановлення запропонованого товару та навчання представників Замовника.
  • у разі, якщо Учасник не є виробником складових предмету закупівлі інтерактивна панель, базове програмне забезпечення, додаткове програмне забезпечення та спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення відповідно до умов цієї тендерної документації, такий Учасник повинен надати гарантії можливості поставки вказаних складових предмета закупівлі у кількості, якості, гарантійними строками обслуговування та в терміни, визначені цією тендерною документацію та своєю тендерною пропозицією. У якості таких гарантій Учасник надає сканкопію оригіналу(ів) гарантійного(их)/ авторизаційного(их) листа(ів) виробника(ів) (представництва, філії виробника - якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника(ів), дистриб'ютора(ів), яким підтверджується можливість поставки вказаних складових предмета закупівлі у кількості, відповідної якості та з відповідними гарантійними строками, строками поставки, визначеними цією тендерною документацію та тендерною пропозицією Учасника.

*всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».

Перелік навчальних закладів та їх адрес для поставки товару

Назва закладу

Обладнання

Кількість

Бібрський ОЗЗСО І-ІІІст.ім.Уляни Кравченко

 81251 Львівська обл. Перемишлянський р-н м. Бібрка, вул.Уляни Кравченко,2;

 

 Інтерактивна дошка з вбудованим ПК

1

Великоглібовицький ЗЗСО І-ІІІст.ім.Юліана Головінського

81228 Львівська обл. Перемишлянський р-н с. Великі Глібовичі, вул.Шкільна,1;

 Інтерактивна дошка з вбудованим ПК

1

ЗЗСО І-ІІІст.с Романів

81214 Львівська обл. Перемишлянський р-н с. Романів, вул.Шкільна,2;

Інтерактивна дошка з вбудованим ПК

1

ЗЗСО І-ІІІст.с.Свірж

81225 Львівська обл. Перемишлянський р-н с. Свірж, вул.Перша,55 ;

 

Інтерактивна дошка з вбудованим ПК

1

ОЗЗСО І-ІІІст. «Новострілищанський ліцей ім.Миколи Лебедя»

81714 Львівська область Жидачівський район смт. Нові Стрілища вул.Шевченка,9;

 

Інтерактивна дошка з вбудованим ПК

1

     15.09.2021р.