Оголошення тендеру на закупівлю сходового транспортеру

Обгрунтування 

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК021-2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладнання

Мобільний гусеничний сходолаз (сходовий транспортер) для підіймання інвалідних візків та переміщення їх по сходах

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 «710, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

Мета проведення закупівлі: Забезпечити безбар’єрний доступ дітей з особливими потребами до укриття під час повітряної тривоги.

Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Бібрської  міської ради Львівського району Львівської області.

Код ЄДРПОУ – 42941040

Ідентифікатор закупівлі  : UA-2024-01-16-013840-a

Предмет закупівлі: код ДК Єдиний закупівельний словник 021: 2015 – 41210000-3 -Піднімально- транспортувальне обладнання (Мобільний гусеничний сходолаз (сходовий транспортер) для підіймання інвалідних візків та переміщення їх по сходах)

Очікувана вартість предмета закупівлі: 165000,00грн. (сто шістдесят п’ять  тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ

Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Обґрунтування:

Щодо розміру бюджетного призначення та визначення його очікуваної вартості:

Очікувана вартість закупівлі розрахована у межах затверджених кошторисних призначень та обсягів фінансування на 2024 рік згідно рішення сесії Бібрської  міської ради.

17.01.2024р. замовником у системі електронних закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу було оприлюднено закупівлю товарів за кодом ДК 021:2015 – 41210000-3 Піднімально- транспортувальне обладнання

Відповідно до методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), на підставі попередніх закупівельних цін попередніх закупівель та попередніх ринкових консультацій від суб’єктів господарювання, відділом освіти виконавчого комітету Бібрської  міської ради та згідно виділених коштів було підготовлено тендерну документацію, оголошено тендер на закупівлю даного товару.

Щодо здійснення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, а саме:

з/п

Найменування 

Характеристика, технічні вимоги 

 

Кількість, шт

1

Мобільний гусеничний сходолаз   (сходовий транспортер) для підіймання інвалідних візків та переміщення їх по сходах «Т09 Roby Standard» (або еквівалент)

 

 

 Загальні вимоги:

  • Якість та комплектність товару повинні відповідати вимогам міжнародних стандартів якості (ISO), а також стандартам і нормам, діючим на території України при поставці товару.

  • Запропонований учасником товар обов’язково повинен відповідати (або бути не гірше) усім наведеним вимогам та характеристикам.

  • Учасник повинен підтвердити відповідність запропонованого ним товару вказаним технічним вимогам щодо даного предмету закупівлі.

  • Дата виготовлення товару: 2023-2024 роки.

  • Весь товар, що пропонується для продажу, повинен бути новим, тобто таким, що раніше не використовувався.

  • Вартість пропозиції повинна включати витрати на страхування, навантаження, транспортування до місця призначення, відвантаження, сплату всіх податків і загальнообов’язкових платежів тощо.

  • Товар, що є предметом закупівлі повинен відповідати міжнародним стандартам енергоефективності споживчих товарів.

 

Технічні характеристики:

1. Безпечна робоча напруга - 24v  500Ват

2. Ємкість акумулятора до 30 Ампер/ година

3. Керований зарядний пристрій із зарядним струмом-  2.5a/12b

4. Індикація рівня батареї   LED діод

5. Максимальний ухил сходів, що допускається     35%

6. Мін. час безперервної експлуатації період  на одну зарядку     30 хв. при 85 кг

7. Мінімальний безпечний робочий простір     160 x 160 см

8. Максимальна вага транспортованої  людини     130 кг

9. Можливість блокади ходу в разі небезпеки  червона кнопка „STOP„

10.Захист при одночасному натисненні 2 кнопок ходу

11. Зовнішні розміри ходової частини – 950*302 *435 мм

Запропонований Учасником товар обов’язково забезпечується гарантійним ремонтом. Гарантійний термін експлуатації складає 24 місяці з дати вводу в експлуатацію предмету закупівлі.  Постачальник зобов’язаний виконувати гарантійне обслуговування, заміну неякісного (несправного) товару та ремонт устаткування із виїздом фахівця до місця розташування устаткування у Замовника протягом одного робочого дня з моменту виклику Замовником. Постачальник зобов’язаний протягом двох робочих днів з моменту виклику  Замовником відремонтувати устаткування, яке підлягає гарантійному обслуговуванню та вийшло з ладу, або надати у той же термін устаткування для підміни, яке має технічні характеристики не гірше ніж у того, яке вийшло з ладу.

При постачанні товару учасник-переможець повинен надати документи, які підтверджують його якість та безпеку. Документи, що супроводжують товар та упаковка товару повинна містити чітку інформацію про дату виготовлення товару.

 

 

 

1

Усі посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництвачитати як вираз «або еквівалент»

Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі пропозиції документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, а саме:

1)Учасник повинен надати довідку в довільній формі, яка підтверджує наявність приміщення сервісного центру або копію договору (за винятком комерційної інформації) про співпрацю з сервісним центром з  зазначенням адреси розташування.

2) Для підтвердження відповідності пропозиції учасника технічним, якісним та кількісним вимогам до предмета закупівлі, встановлених Замовником у цьому додатку Учасник заповнює та подає в складі своєї пропозиції «Таблицю відповідності технічних та якісних характеристик запропонованих товарів» за нижченаведеною формою, яка повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики конкретних складових предмету закупівлі, які пропонуються до постачання та їх відповідність предмету закупівлі.

3) на підтвердження інформації зазначеної у таблиці відповідності надати технічний документ виробника/інструкцію/технічний паспорт чи ін. , з зазначенням даних характеристик

4) Учасник в складі своєї пропозиції подає, а також в подальшому і  при поставці товару сертифікат відповідності, декларацію про відповідність, висновок державної санітарно-епідемічної експертизи на запропонований товар.

Таблиця відповідності технічних та якісних характеристик запропонованих товарів

 

 

 

Найменування та технічні характеристики товару

 

У цьому стовпчику необхідно зазначити конкретну компанію-виробника, модель та технічні характеристики товарів, що пропонуються учасником

У разі, якщо технічні характеристики товару, що пропонуються учасником відповідають або перевищують необхідні характеристики, пишеться -"так", якщо не відповідає – "ні".

1

Мобільний гусеничний сходолаз   (сходовий транспортер) для підіймання інвалідних візків та переміщення їх по сходах

(Технічні характеристики:

1. Безпечна робоча напруга - 24v  500Ват

2. Ємкість акумулятора до 30 Ампер/ година

3. Керований зарядний пристрій із зарядним струмом-  2.5a/12b

4. Індикація рівня батареї   LED діод

5. Максимальний ухил сходів, що допускається     35%

6. Мін. час безперервної експлуатації період  на одну зарядку     30 хв. при 85 кг

7. Мінімальний безпечний робочий простір     160 x 160 см

8. Максимальна вага транспортованої  людини     130 кг

9. Можливість блокади ходу в разі небезпеки  червона кнопка „STOP„

10.Захист при одночасному натисненні 2 кнопок ходу

11. Зовнішні розміри ходової частини – 950*302 *435 мм)

 

 

 

Примітка:

*Якщо в технічній специфікації міститься посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, то слід розуміти у значені «або еквівалент». 

**В зв’язку із збройною агресією Росії проти України товари російського та білоруського виробництва  Замовником розглядатись не будуть!!!!