ПІДНЯЛИСЯ НА НОВИЙ РІВЕНЬ!

Цей тиждень був насичений та надзвичайно цікавий для бібрських каратистів. Ми взяли участь у Чемпіонаті Європи як члени національної збірної команди України( у склад якої відбирались на останньому Чемпіонаті України в березні цього року в Одесі). Представляли Україну Березка Ігор з м.Бібрки, Чабан Мар‘яна з с.Ланів, Наугольник Олег з Великих Глібовичів. Пройшли реєстрацію, погуляли  Прагою, одним з найкрасивіших міст Європи, і на наступний день почали боротьбу за трофеї континентальної першості. Результат із Чемпіонату Європи в розділі «ката» (демонстрація техніки). Березка Ігор (м.Бібрка) - Чемпіон Європи, 1 місце - 4 перемоги! Переміг від болгарина, румуна, андоррця й у фіналі знову від болгарина. Чабан Мар’яна( с. Лани) - 2 місце Чемпіонату Європи, 3 перемоги, 1 поразка (від іспанки, угорки, румунки,- перемогла, а у фіналі програла від польки). В розділі куміте (бої) виступив Наугольник Олег в категорії до 65 кг, жеребкування звело його в першому поєдинку з грузином, якому він програв, грузин же пройшов ще три кола змагань та став Чемпіоном Європи. Після Чемпіонату Європи ми не поїхали додому, а рушили через Словаччину, Угорщину, Румунію до Болгарії, де 2 липня мав відбуватися Кубок Світу по боях, але в іншій об‘єднаній версії повноконтактних стилів карате KWU. Також із Бібрки в той же день автобусом виїхали ще 6 спортсменів  для участі в змаганнях та проходженні тренувальних зборів. На Кубку Світу виступали 6 спортсменів з Бібреччини: Денега Андрій (Чемпіон України 2019), Денега Юлія ( Володар Кубка України 2018),  Наугольник Олег (чемпіон України 2019 ), Березка Ігор ( Чемпіон Європи), Чабан Мар‘яна ( Чемпіонка України і і призерка Європи 2018-2019), Чабан Андріана (Чемпіонка України і призерка Європи 201. Рівень змагань, звісно, був надзвичайно високий, дуже сильні поєдинки в плані вибухової сили та високого рівня спеціалізованої витривалості. Наші хлопці та дівчата з боєм вигравали та погравали, але лише Чабан Андріана пройшла 4 кола змагань та здобула 2-ге місце Кубка Світу, вигравши від дівчат з Болгарії, Казахстану та України, а у фіналі поступилася по активності спортсменці з Казахстану. Ось такі в нас результати та подорожі. Зараз ми перебуваємо на зборах у Болгарії, федерація профінансувала кращим 1500 спортсменам із різних країн тиждень проживання на Олімпійській базі з тренуваннями вранці та ввечері від Чемпіонів Світу. Велика подяка владі та депутатам Бібрської ОТГ за співфінансування спортсменам Чемпіонату Європи, це вагомий внесок в дитячий спорт та мотивація для молодших дітей досягати значних успіхів .