Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до 15 жовтня 2020 року

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо «Проекту детального планування території земельних ділянок, що перебувають у власності Дайко М.Я. за межами с.Стрілки, Перемишлянського району Львівської області»

Проект детального планування території земельних ділянок, що перебувають у власності Дайко М.Я. за межами с.Стрілки, Перемишлянського району Львівської області розроблений згідно розпорядження Перемишлянської РДА від 10.12.2019 р. № 331 і рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення №205 від 04.09.2020 р.).

Планування проектованої території передбачає впорядкування ділянок площею 0,20 га; 0,20 га для будівництва господарської будівлі, та приміщення для зберігання с/г продукції.

Проект Детального плану розроблено з урахуванням діючої містобудівної документації. Об’єм і склад проекту відповідає будівельним нормам ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Ознайомитися з Проектом детального планування території земельних ділянок, що перебувають у власності Дайко М.Я. за межами с.Стрілки, Перемишлянського району Львівської області можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.15 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 15 жовтня 2020 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради Н.Г.Демчук (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).