Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок що перебувають у власності для ведення особистого селянського господарства з метою зміни цільового призначення, а саме, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та зміни цільового призначення під заклад громадського харчування в с. Стоки, Перемишлянського р-ну, Львівської обл.»

Проект «Детальний план території земельних ділянок що перебувають у власності для ведення особистого селянського господарства з метою зміни цільового призначення, а саме, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та зміни цільового призначення під заклад громадського харчування в с. Стоки, Перемишлянського р-ну, Львівської обл.» розроблений на замовлення Яськіва Романа Петровича.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 900 від 23.08.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки, що перебуває у власності Яськіва Романа Петровича» та № 901 від 23.08.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки, що перебуває у власності Яськіва Романа Петровича».

Планування проектованої території передбачає впорядкування двох ділянок площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,2231 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 136 від 08.05.2020 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок що перебувають у власності для ведення особистого селянського господарства з метою зміни цільового призначення, а саме, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та зміни цільового призначення під заклад громадського харчування в с. Стоки, Перемишлянського р-ну, Львівської обл.» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.15 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 13 червня 2020 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради Н.Г.Демчук (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).