Покращуємо сервіси для мешканців громади

У середу 07.08.19 у приміщенні конференцзалу БМР було проведено семінар-навчання з користування програмним забезпеченням "Муніципальний фіскальний реєстр", наданий ОТГ Асоціацією міст України для ведення обліку нерухомого майна, комунального майна, земельних ділянок, обліку населення громади та забезпечення обробки інформації, збереження та надання відомостей окремо для кожного місцевого бюджету, а також облік учнів, дітей дошкільного віку, населення, що обслуговується закладами охорони здоров'я, громадян, що потребують соціальної допомоги, реєстри осіб пільгових категорій.

У семінарі, який проводив виробник програмного забезпечення Андрій Щербій, узяли участь представники апарату Бібрської міської ради, діловоди старостинських округів Бібрської міської ОТГ, а також делегати від Ходорівської міської та Новострілищанської ОТГ.

Це єдина база, якою можуть користуватися всі служби громади, включаючи соціальні і комунальні. Служби, маючи доступ до цих баз, без довідок будуть мати відповідну інформацію. Проте, коли довідка дійсно потрібна, люди зможуть їх замовляти онлайн.

Зараз триває наповнення бази даних, яке здійснюють профільні спеціалісти.

Спеціаліст I категорії з інформаційної роботи

і системного адміністрування Ігор Опанович