Поточний ремонт дощової каналізації

Обгрунтування 

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

«ДК 021:2015 – 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

Поточний ремонт дощової каналізації (для уникнення підтоплення укриття)в ДНЗ «Сонечко» по вул.Уляни Кравченко,17 в м.Бібрка Львівського району Львівської області

  1. Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 «710, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.
  2. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань, , його категорій: Відділ освіти  виконавчого комітету Бібрської міської ради Львівського району Львівської області ;вул.Уляни Кравченко,17; код за ЄДРПОУ-42941040;
  3. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником( у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначитися стосовно кожного лота) : Поточний ремонт дощової каналізації (для уникнення підтоплення укриття)в ДНЗ «Сонечко» по вул.Уляни Кравченко,17 в м.Бібрка Львівського району Львівської області
  4. Ідентифікатор закупівліUA-2022-11-23-007535-a
  5. Обгрунтування технічних та якісних характеристик  предмета закупівлі: Необхідність в проведені поточного ремонту в Дошкільному закладі освіти м.Бібрка   виникла у зв’язку з підтоплення укриття, внаслідок опадів, що спричиняють руйнуванню фундаменту будівлі та затоплення укриття, що унеможливлює перебування там вихованців під час повітряної тривоги..
  6. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі затвердженого дефектного акту Поточний ремонт дощової каналізації (для уникнення підтоплення укриття)в ДНЗ «Сонечко» по вул.Уляни Кравченко,17 в м.Бібрка Львівського району Львівської області, за адресою: м.Бібрка, вул.Уляни Крпавченко,17 Львівського району Львівської області.

При проведенні поточних робіт виконавець повинен виконувати заходи, що забезпечують дотримання правил техніки безпеки у відповідності із Законом України « Про охорону праці», інших чинних нормативних документів та актів з охорони праці та промислової безпеки у будівництві( при реконструкції, що передбачене  закупівлею), природоохоронного законодавства, державних будівельних норм(ДБН), правил безпечного зведення споруд, гігієнічних нормативів, санітарних правилі норм тощо.

Будівельні матеріали та вироби, які будуть використані виконавцем під час надання послуг з поточного ремонту мають відповідати основним вимогам, визначеним у Технічному  регламенті щодо споруд, в яких води застосовуються, зокрема ,національним стандартам ДСТУ і гармонізованим європейськими ДСТУ Б EN, будівельним нормам та повинні бути промарковані національним знаком відповідності.

Виконавець повинен гарантуватиме Замовнику строк експлуатації об’єкта не менше 365 днів з моменту закінчення поточних ремонтних робіт приміщення.

  1. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2022р, становить 441966,00грн. з ПДВ. Заплановано в бюджетному запиті:1(одна) послуга – проведення  поточного ремонту дощової каналізації (для уникнення підтоплення укриття) в ДНЗ «Сонечко» по вул.Уляни Кравченко,17 в м.Бібрка Львівського району Львівської області..

  2. Очікувана вартість предмета закупівлі:441966,00 грн.з ПДВ.

  3. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Відповідно до кошторисного розрахунку очікувана вартість становить 458911,00грн. з ПДВ. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі послуг з поточного ремонту визначається відповідно до дефектного акту.