Повідомлення  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації  “Детальний план території земельної ділянки під будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям   у м. Бібрка по вул.  Уляни

              Проект “Детальний план території земельної ділянки під будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям у м. Бібрка по вул.  Уляни Кравченко” розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради ФОП Труш Л.В.

     Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради   № 663 від 10.03.2017 року “Про вилучення частини земельної ділянки із користування  Бібрської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко та надання дозволу на розроблення містобудівної документації”

             Проект Детального плану території  рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 34 від 24.03.2017 р.).

     Ознайомитися з проектом містобудівної документації “Детальний план території земельної ділянки під будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям       у  м. Бібрка по вул.  Уляни Кравченко”  можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22,  тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

     Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 24 квітня 2017 року за поштовою адресою: 81220,     м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

          Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

     Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник Бібрського міського голови Папіж Галина Богданівна  (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради