Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повідомлення про початок процедури розгляду

та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку в м.Бібрка по вул.О.Кобилянської, Перемишлянського району Львівської області».

Проект «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку в м.Бібрка по вул.О.Кобилянської, Перемишлянського району Львівської області» розроблений на замовлення Досяка Петра Володимировича ФОП Кобилецьким З.М.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 413 від 09.09.2016 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території під будівництво індивідуального житлового будинку в м.Бібрка по вул.О.Кобилянської (зміна цільового призначення земельної ділянки)».

Планування проектованої території передбачає впорядкування ділянки орієнтовною площею 0,065 га для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 98 від 05.10.2017 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку в м.Бібрка по вул.О.Кобилянської, Перемишлянського району Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м.Бібрка, вул.Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 06 листопада 2017 року за поштовою адресою: 81220, м.Бібрка, вул.Тарнавського, 22.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бібрської міської ради С.З.Охримович (81220, м.Бібрка, вул.Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради