ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙОМ КАНДИДАТУР НА УЧАСТЬ В РОБОЧІЙ ГРУПІ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

На виконання чинного законодавства та рішення Бібрської міської ради від 10 грудня 2021р. №3488 «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бібрської територіальної громади Львівського району Львівської області» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Бібрської міської територіальної громади.

Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Робоча група формується з представників міської ради, виконавчого комітету міської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють міську раду та виконавчий орган відповідної міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Бібрської міської територіальної громади, який не є співробітником виконкому, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Бібрської міської територіальної громади приймаються з 17.01.2022р. по 04.01.2022р. за адресою: вул. Тарнавського, 22, м. Бібрка, Львівська обл., 81220 або електронною поштою на адресу: arcbudzem.bmr@gmail.com