Про конкурс на зайняття посади директора КНМ

27 листопада 2020 р. відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Бібрська міська лікарня». Попередньо комісія допустила до конкурсу трьох кандидатів: Пушкара Юрія, лікаря  КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Новострілищанської селищної ради, Курча Ігоря , головного лікаря Бібрської райлікарні, Краєвського Ореста, підприємця. Безпосередньо перед початком засідання кандидат Ігор Курч написав заяву про відмову брати участь у конкурсі. Комісія заслухала конкурсні пропозиції двох кандидатів – Пушкара Юрія і Краєвського Ореста - і провела з ними співбесіду.

За результатами конкурсу комісія ухвалила рішення про призначення переможцем Ореста Краєвського.

Результати голосування:

Шваюк Наталія (голова комісії) – за

Марочканич Василь – за

Лудчак Володимир – за

Самофал Іван - проти

Петро Зубаль - утримався

Охримович Володимир – утримався

Троє членів комісії, зокрема:

Самофал Іван

Петро Зубаль

Охримович Володимир

після ознайомлення з протоколом записали як  окрему думку«З рішенням комісії не погоджуюся»

Протокол і відеозапис засідання опубліковано на офіційному веб-сайті Бібрської міської ради

28 листопада 2020 р. голова комісії Шваюк Наталія написала заяву про відкликання голосу за Краєвського Ореста.

Рішення комісії носить лише рекомендаційний характер. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я  із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ№ 316 від 25.04.2018, № 637 від 22.07.2020, рішення про призначення на посаду та укладення контракту на строк від трьох до п’яти років приймається протягом одного місяця з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання.

Щодо функціонування новоствореного КНП «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради і підготовки до прийняття працівників

У штаті лікарні зараз працює три штатні одиниці: виконувач обов'язків директора Донцова І., бухгалтер, секретар. Рішення щодо призначення директора жодним чином не гальмує процесу вироблення ліцензії і підписання угоди з НСЗУ. Для цього процесу було достатньо часу. 2 жовтня 2020 р.сесія Бібрської міської ради призначила виконувача обов'язків з тим, аби за три місяці виробити ліцензію і підписати договір з НСЗУ. Рішення сесії опубліковано на офіційному веб-сайті Бібрської міської ради.

За процеспідготовки ліцензії відповідає заклад охорони здоров'я, зокрема його керівник (чив.о. керівника),  який і підписує угоди з НСЗУ.  Лише після цього орган місцевого самоврядування, тобто Бібрська міська рада, на підставі фінансового плану, поданого підприємством,погоджує штатний розпис КНП.  Прийматиме на роботу працівників директор КНП «Бібрська міська лікарня», а за його відсутності – виконувач обов'язків.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради