Про проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні

Повідомляємо, що відділом містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  проводиться містобудівний моніторинг містобудівної документації на місцевому рівні за 2022 рік, результати якого будуть у вигляді аналітичного звіту.

Результати аналітичного звіту будуть враховуватися під час розроблення стратегій розвитку громади, програми соціально-економічного розвитку, внесення  змін  до містобудівної документації та розроблення Комплексного плану  просторового розвитку територій громади.

Надання пропозицій до проєкту   аналітичного   звіту   (для  містобудів- ного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні) на адресу:  81220, Львівська обл., м.Бібрка, вул.Тарнавського,22, Бібрська міська рада, відділ містобудування,  архітектури, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради еmail: bibrka.rada@gmail.com з 19.06.2023 по 30.06.2023 року.