Про робочий візит народного депутата України Т. І. Батенка до Бібрки

У вівторок до Бібрки з робочим візитом завітав Народний депутат України Тарас Батенко з помічником Ігорем Телішевським. На зустрічі були присутні мешканці Бібрки та сусідніх сіл.

Цей візит був складовою частиною поїздки виборчим округом з метою, окрім інших завдань, вивчення стану освоєння коштів, залученню яких у розвиток інфраструктури регіону сприяв Тарас Батенко.

Ми постарались узагальнити і проаналізувати інформацію щодо отримання державних коштів Бібрською громадою за сприяння Тараса Батенка. Зокрема, Бібрська територіальна громада у 2016 році за сприяння Народного депутата України з Державного бюджету отримала понад 827 тис. грн. бюджетних коштів для реконструкції водогону по вулиці Зарічній. У конференц-залі Бібрської міської ради з’явився сучасний проектор та офісні меблі, а також придбано офісні меблі для майбутнього Центру Надання Адміністративних послуг (ЦНАП), для Народного дому Бібрська міська рада передала засоби озвучення  та ноутбук. Бібрська загальноосвітня школа отримала сучасний проектор з екраном, комп’ютерні станції (моноблоки) для забезпечення дітей більш якісним інформативним матеріалом. Також у Бібрському центрі дитячої та юнацької творчості здійснено заміну вікон та дверей, а також передано в користування ноутбук (загалом на 300 тис. грн.).

У 2017 році Бібрська громада отримала 318 тис.грн. на закупівлю дитячих майданчиків, спортивного інвентарю, встановлення в с. Шпильчині тренажерного майданчика, закупівлю дитячих ліжок у ДНЗ «Сонечко» тощо, а також 150 тис.грн. субвенційних перехідних коштів на 2018 рік .

У 2018 році з Державного бюджету буде виділено 150 тис.грн. на заміну вікон та дверей Бібрської ЗОШ I—III ст. ім. Уляни Кравченко, 70 тис.грн на закупівлю медичного обладнання для Бібрської районної лікарні та 70 тис.грн. на капітальний ремонт частини водогонів села Шпильчина.

Це не весь перелік допомоги, отриманої за сприяння Тараса Батенка Бібрською громадою. Такі результати отримані завдяки тісній співпраці Бібрської міської ради з Народним депутатом Тарасом Батенком та його помічниками, які постійно тримали і тримають «руку на пульсі» нашої громади. Ми отримали позитивний досвід такої співпраці, коли обидві сторони реагують швидко і професійно. Бібрська громада щиро дякує Тарасові Батенку та його помічникам Ігорю Телішевському та Тарасові Подвірному за результативну співпрацю з Бібрською міською радою і маємо надію отриманий досвід примножувати й удосконалювати і надалі на благо нашої громади і нашої держави.

На зустрічі порушувалося багато гострих питань, зокрема—щодо  проблем вул. Галицької в Бібрці та надання невідкладної допомоги в Бібрській лікарні. Ці питання Тарас Батенко взяв під особистий контроль.

Депутат Бібрської міської ради Ігор Опанович