Про робочий візит Народного депутата України Тараса Батенка

24 січня до Бібрки з робочим  візитом завітав Народний депутат України Тарас Батенко з помічниками Ігорем Телішевським та Тарасом Подвірним.

Цей візит був складовою частиною поїздки виборчим округом з метою, окрім інших завдань,  вивчення стану освоєння  коштів, залученню яких  в розвиток інфраструктури  регіону сприяв Тарас Батенко.  Зокрема,  Бібрська територіальна громада за сприяння Народного депутата України з Державного бюджету отримала понад  827 тис. грн. для    реконструкції водогону по вулиці Зарічній. Загальна протяжність водогону становить 730 метрів. Реконструкція водогону дасть можливість забезпечити рівновагу водяного тиску в магістралях міста та провести повну заміну труб, вік яких уже більше ніж 60 років і які перебувають в аварійному  стані.

Також у грудні Бібрська міська рада отримала 300 тис.грн, які були використані для заміни вікон і дверей у Бібрському центрі дитячої та юнацької творчості, для   придбання оргтехніки та офісних меблів. Завдяки цим коштам у конференц-залі Бібрської міської ради з’явився сучасний проектор та офісні меблі, а також придбання офісних меблів для майбутнього Центру Надання Адміністративних послуг (ЦНАП). У перевагах застосування сучасних засобів подачі інформації могли пересвідчитись учасники громадських слухань та депутати Бібрської міської ради, які збирались у конференц-залі на засіданнях 20 січня. За залучені кошти для Народного дому Бібрська міська рада передала засоби озвучення залу та ноутбук для проведення повсякденної технічної роботи. Бібрська загальноосвітня школа отримала супер-сучасний проектор з екраном, комп’ютерні станції (моноблоки) для забезпечення дітей більш якісним інформативним матеріалом. Також у Бібрському центрі дитячої та юнацької творчості з’явився здійснено заміно вікон та дверей, а також передано в користування ноутбук.

Такі результати отримані завдяки тісній співпраці Бібрської міської ради з Народним депутатом Тарасом Батенком та його помічниками, які постійно тримали і тримають «руку на пульсі»  нашої громади.  Ми отримали позитивний досвід такої співпраці, коли обидві сторони реагують швидко і професійно.   Бібрська громада щиро дякує Тарасові Батенку та його помічникам Ігорю Телішевському та Тарасові Подвірному за  результативну співпрацю з Бібрською міською радою і маємо надію отриманий досвід примножувати і удосконалювати і надалі на благо нашої громади і нашої держави.

Секретар Бібрської міської ради Надія Федущак