Про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій,

Інформаційне повідомлення

13 липня 2023 року на засіданні виконавчого комітету Бібрської міської ради прийнято рішення № 108 про внесення змін до рішення № 60 від 10 травня 2023року про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України” на території Бібрської громади.

Рішенням затверджено склад Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федераціїпроти Українина території Бібрської громади для обстеження знищених об’єктів.

Також рішенням виконавчого комітету № 89 від 29.05.2023 року затверджено Положення про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Бібрської міської територіальної громади для обстеження знищених об’єктів внаслідок воєнних дій Російської Федерації на території Бібрської громади у складі.