Про впорядкування документації на пам’ятки, що належать до культурної спадщини Бібрської громади

Ще один крок до впорядкування документації на пам’ятки, що належать до культурної спадщини Бібрської громади.

Збереження культурної спадщини є надзвичайно важливим елементом розвитку культури держави. Серед багатьох питань особливу увагу слід надати збереженню історичного ареалу та об’єктів культурної спадщини, що знаходяться на території Бібрської міської ради.

Спільно зі спілкою архітекторів України виготовлено паспорти пам’яток архітектури національного значення, які розташовані на території Бібрської міської ради (ОТГ). Завершуємо виготовлення облікових карток до даних об’єктів культурної спадщини.

Наступним кроком є затвердження даної документації у відповідності до Порядку обліку об'єктів культурної спадщини.

Відділ архітектури, містобудування,

земельних відносин та інфраструктури