Про встановлення  місцевих податків та зборів на території Бібрської міської територіальної громади

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проєкту рішення Бібрської міської ради «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території Бібрської міської територіальної громади»

На виконання статті 12 Податкового кодексу України проєкт рішення  Бібрської міської ради «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території Бібрської міської територіальної громади».

Розробники проєкту – відділ фінансів та відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та архітектури виконавчого комітету Бібрської міської ради.

Мета проєкту - встановлення на території Бібрської міської територіальної громади місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Проєктом рішення передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановити ставки земельного податку, транспортний податок, єдиний податок, туристичний збір, норматив відрахування частини прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до місцевого бюджету, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Також, проєктом регуляторного акту передбачено створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб-підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Бібрської міської територіальної громади та забезпечити надходження до місцевого бюджету, що забезпечить реалізацію ряду місцевих програм.

Проєкт рішення «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території Бібрської міської територіальної громади» з додатками до них розміщені на офіційному сайті Бібрської міської ради у розділі «Документи» - «Місцеві податки, збори та платежі» - «Проєкт рішення 2023».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовій формі за поштовою адресою:

  • 81220, Львівська область, Львівський район,  м.Бібрка, вул. Тарнавського,22, Відділ фінансів виконавчого комітету Бібрської міської ради.
  • E-mail: bibrka.rada@gmail.com; finance@bibrka-rada.gov.ua
  • за телефоном (03263) 4-31-35 (зі стаціонарного телефону).

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку) до 10 липня 2022 року.