Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Бібрська міська лікарня Бібрської міської ради

Проєкт регуляторного акта – проєкт рішення сесії Бібрської міської ради «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради».

Розробник проєкту – КНП «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради.

Мета проєкту - регламентувати процес надання платних послуг КНП, створити методологічну базу для розрахунку їх собівартості, обґрунтувати тарифи на платні медичні послуги КНП відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» (зі змінами та доповненнями), від 23.05.2001 № 559 «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок» (зі змінами та доповненнями).

Проєктом регуляторного акта передбачається встановити і затвердити тарифи на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради.

Також проєктом регуляторного акту передбачено раціональне використання бюджетних коштів, покращення результатів фінансово-господарської діяльності Комунального некомерційного підприємства «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради.

Проєкт регуляторного акта та проєкт рішення «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві «Бібрська міська лікарня » Бібрської міської ради» з додатками до них розміщені на офіційному сайті Бібрської міської ради у розділі «Документи» - «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовому або електронному форматі упродовж місяця з дня опублікування документа.

Поштова адреса: 81220, Львівська область, Львівський район, м. Бібрка, вул. Стуса В., 41.

E-mail: knpbibrskaml@ukr.net; bibrka.rada@gmail.com

Положення про платні медичні послуги КПН Бібрська міська лікарня