Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення

УКРАЇНА

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

Перемишлянського району Львівськоїобласті

ХІІ- ї сесії Бібрської міської ради VІІ-го демократичного скликання

РІШЕННЯ 565

10.02. 2017 р.                                                                                                        

Про затвердження тарифів

на послуги з водопостачання та водовідведення

для КП «Бібрський комунальник»


            Розглянувши звернення в. о. директора КП «Бібрський комунальник» Чайки Н. В. щодо затвердження скоригованих економічно обґрунтованих  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, керуючись Законом України «Про житлово – комунальні послуги», Постановою КМУ «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» №869 від 01.06.2011 року (із змінами та доповненнями), Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»,    п. 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування у Україні», Бібрська міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

  1. Встановити комунальному підприємству «Бібрський комунальник» тарифи на водопостачання та водовідведення із врахуванням ПДВ за 1 м3 для населення:
  • водопостачання – 13,45грн/1м3
  • водовідведення – 12,55 грн/1м3

для інших груп споживачів (бюджетних установ, організацій, приватних підприємств)

  • водопостачання – 13,45 грн/1м3
  • водовідведення – 12,55 грн/м3

       2. Вважати таким, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Бібрської міської ради №68 від 20.07.2011року про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.

       3. Надати дотацію КП «Бібрський комунальник» на різницю діючого тарифу та економічно обґрунтованого(планового) для населення на водопостачання в розмірі 2,00 грн за 1м3 та на водовідведення у розмірі 2,00 грн за 1 м3.

      4.  Рішення вводиться в дію не пізніше, ніж за 15 календарних днів з дня його оприлюднення в засобах масової інформації.

      5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з     повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики.

 

Бібрський міський голова                                                                 Р. Гринус