Профілактика захворювань у Перемишлянському районі

Другий  день в зоні обслуговування Бібрської РЛ відбувається виконання запланованої на липень 2017р. програми профілактики захворювань у Перемишлянському районі. В рамках цієї програми вже відбулись виїзди в с.Лани, с.Серники сімейних лікарів, лікарів вузьких спеціальностей: кардіолог, терапевт, хірург, отоларинголог та проводяться профілактичні обстеження безпосередньо в самих селах. Мешканці охоче з цікавістю та радістю обстежуються. На представленому фото біля ФАП-у с.Серники лікар-кардіолог Гуменчук В.Я., сімейний лікар Ружніцька Л.В., хірург Курч І.М., фельдшер села Добрянська Н.В., працівниця ФАП-у та працівник фтизіо-пульмонологічного центру м.Львова.

13.07 та 14.07.17р. планується виїзд в с.В.Глібовичі. З графіком виїзду можна ознайомитись нижче. Основна мета програми - це попередження та раннє виявлення захворюваності на туберкульоз, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, легеневі захворювання, та профілактика інфекційних захворювань у дітей. Відомо, що найголовнішою складовою здоров'я громади є профілактика захворювань. Безпосередньо мешканці в своєму селі безкоштовно можуть провести флюорографічне обстеження легень, ЕКГ діагностику серця, вимірювання артеріального тиску, натще аналіз крові на цукор та гемоглобін, швидкість осідання еритроцитів, проконсультуватися у лікарів- спеціалістів. По плану-графіку в села буде виїжджати мобільний пересувний флюорограф, де кваліфікований працівник Сихівського фтизіопульмонологічниго центру буде проводити обстеження легень. Діти в присутності батьків можуть пройти обстеження на наявність інфікованості паличкою туберкульозу та чи потрібно вакцинуватись від туберкульозу - це обстеження "проба Манту" (туберкулінодіагностика). При потребі сімейні лікарі безпосередньо в селі можуть провести вакцинацію від туберкульозу та інших інфекційних хворіб, згідно календаря щеплення. Будуть виписуватися рецепти.

Адміністрація Бібрської районної лікарні хоче подякувати лікарям: Хомин М.Р., Ружніцька Л.В., Гуменчук В.Я., Івашко Л.І., Плазова О.В., сімейним лікарям амбулаторій, фельдшерам та працівникам фельдшерсько-акушерських пунктів, головам сільських рад, священникам, працівникам фтизіопульмонологічного центру та всім хто долучається до цієї програми "Профілактика захворювань у Перемишлянському районі" що відбувається в зоні обслуговування Бібрської райлікарні. А всім мешканцям сіл та м. Бібрка зичимо міцного здоров'я, вести здоровий спосіб життя, відмовитись від паління тютюну та вживання спиртних напоїв. Запобігайте захворюванням.

Головний лікар Бібрської РЛ  Курч І.М.

Графік виїзду цифрового пересувного флюорографу

10.07 (понеділок)          -        Лани ФАП

11.07 (вівторок)            -        Серники ФАП

13.07 (четвер)               -        В.Глібовичі (початкова школа)