Протокол № 1 планового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

УКРАЇНА

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

Львівського району Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС при виконавчому комітеті

Бібрської міської ради

____________Р.Я. Гринус

«__» ________ 2022 року

ПРОТОКОЛ № 1

Планового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

Від 21 січня 2022 року                                                                   м.Бібрка

Головував:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС – Р.Я. Гринус

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки, а також безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів та пожежної безпеки при їх експлуатації в медичних закладах Бібрської МТГ, відповідно до листа від 04.01.2022р. №10-38/58 Львівського РС ГУ ДСНС в.о. начальника Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Ігоря Гайдая.

2. Про попередження нещасних випадків на водних об’єктах Бібрської МТГ у зимовий період 2022року. відповідно до листа від 12.01.2022р. №10-38/58 Львівського РС ГУ ДСНС в.о. начальника Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Ігоря Гайдая.

3. Про посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження виникнення пожеж від пічного опалення та профілактики отруєння чадним газом на території Бібрської МТГ відповідно до листа від 18.01.2022р. №10-197/58 начальника Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Олега Горохівського.

 4. Про посилення контролю за дотриманням на території Львівської області та зокрема Бібрської МТГ встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

СЛУХАЛИ

1. Щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки, а також безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів та пожежної безпеки при їх експлуатації в медичних закладах Бібрської МТГ, відповідно до листа від 04.01.2022р. №10-38/58 Львівського РС ГУ ДСНС в.о. начальника Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Ігоря Гайдая.

 

2. Про попередження нещасних випадків на водних об’єктах Бібрської МТГ у зимовий період 2022року. відповідно до листа від 12.01.2022р. №10-38/58 Львівського РС ГУ ДСНС в.о. начальника Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Ігоря Гайдая.

3. Щодо запобігання виникнення пожеж від пічного опалення та профілактики отруєння чадним газом відповідно до листа від 18.01.2022р. №10-197/58 Львівського

РС ГУ ДСНС начальника Львівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Олега Горіхівського.

4. Про встановлення на території Львівської області та зокрема Бібрської МТГ карантинних обмежень, визначені п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 для “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Доповідає: спеціаліст І категорії виконавчого комітету Бібрської міської ради ради Дацко А.С. ,—

Комісія вирішила:

1.Дотримання в КНП «Бібрська міська лікарня» вимог техногенної та пожежної безпеки є задовільними про що складено акт та відповідно до нього розроблено та затверджено план усунення недоліків виявлених в ході обстеження, а також що стосується безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів та пожежної безпеки при їх експлуатації в КНП «Бібрська міська лікарня» на час проведення перевірки порушень не встановлено.(Акт від 04.01.2022р. та план усунення недоліків від 06.012022р. додається).

2. Про попередження нещасних випадків на водних об’єктах Бібрської МТГ у зимовий

період 2022року.,постійно діючою комісією провести огляд ставків с. Романів та с. Свірж , які входять до переліку основних водних об’єктів з визначеними місцями любительського та спортивного рибальства у зимовий період у Львівській області, та скласти відповідні акти та приписи для виконання їх орендарями даних ставків.

3. Про попередження виникнення пожеж від пічного опалення та профілактики отруєння чадним газом з мешканцями будинків проводяться профілактичні заходи(бесіди), з МКП «Комунальник» м. Перемишляни укладено угоду на перевірку димовентиляційних каналів у комунальних будинках м.Бібрки та проводиться інформаційно-просвітницька робота в соціальних мережах. Старостам Бібрської МТГ провести профілактичні заходи(бесіди) з населенням відповідних старостинських округів про попередження виникнення пожеж від пічного опалення та профілактики отруєння чадним газом.

4Встановлено, що на території Львівської області Бібрської МТГ зокрема. з 00 год. 00 хв.
19 січня 2022 року діють карантинні обмеження,
визначені п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 для “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Додатково до карантинних обмежень, визначених для “помаранчевого” рівня епідемнебезпеки з 00год. 00хв. 24 січня 2022 року: Заборонити відвідування закладів освіти здобувачами освіти за умови захворюваності на ГРВІ більш як 50 відсотків здобувачів освіти та/або персоналу закладу освіти. За необхідності керівникам закладів освіти запроваджувати додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи направлені на стримування поширення респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Обмежено відвідування сторонніми особами закладів освіти та охорони здоров’я області та Бібрської МТГ зокрема.

Січень 2022р. показники ПЛР у Бібрській МТГ

Дні тижня

К-ть заборів ПЛР

К-ть позитивних ПЛР

К-ть дітей віко

м від 6-17 років

03.01.-07.01.2022

32

6

 

10.01.-14.01.2022

72

45

5

17. 01.

36

23

2

Всього від 01.01.-18.01.2022

140

74

7

 

Січень 2022р. показники ГРВІ у Бібрській МТГ

 

Дні тижня

заг. к-ть

хворих на Грип, ГРВІ

К-ть дітей віком

від 6-17 років

01.01.-20.01.2021

574

177

 

Голова комісії - Бібрський міський голова

Гринус Р.Я.

Перший заступник голови комісії - заступник Бібрського міського голови

Заблоцький М.А.

Заступник голови комісії - начальник 50 ДПРП 20 ДПРЧ 10ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області

Мариняк З.Б.

Секретар комісії - спеціаліст І категорії інспектор праці виконавчого комітету Бібрської міської ради ради

Дацко А.С.

Члени комісії:

Начальник відділу фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку, звітності та контролю

 

Сенишин О.С.

 

Начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури Бібрської міської ради

Крушельницька О.С.

Директор КНП «Центр первинної медика-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

Обаранець В.Р.

Начальник Перемишлянського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області

Цюра О.А.

Відповідальний за військовий облік виконавчого комітету Бібрської міської ради

Ельтек О.М.

Директор комунального підприємства «Бібрський комунальник»

Чайка Н.В.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради

Влах З.С.

Старший лейтенант ПОГ СВГ ВП Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області

Халус Т. С.

Директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бібрської міської ради

Пономарьова С.С.

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Бібрської міської ради

Сурмач Л.П.

Інспектор праці виконавчого комітету Бібрської міської ради

Федик І.А.