Протокол № 14 позапланового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

УКРАЇНА

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

Перемишлянського району Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС при виконавчому комітеті

Бібрської міської ради

____________Р.Я. Гринус

«__» ________ 2021 року

 ПРОТОКОЛ №14

Позапланового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

від 16 серпня 2021 року м.Бібрка

Головував:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС – Р.Я. Гринус

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Про заходи з реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я, викликані біологічними чинникам. Про організацію на території Бібрської МТГ профілактичних та протиепідемічних заходів та затвердження плану локалізації та ліквідації вогнища інфекційних хворіб при виділенні збудника ОНІ(особливо небезпечні інфекції).Про створення штабу (при оголошенні вогнища ОНІ) призначення начальника штабу, його заступника та керівників служб (протиепідемічної, профілактичної, лікувальної, лабораторної, адмінгосподарської).

Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 року.

Про вжиття додаткових заходів з покращення темпів вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Про надання класифікаційної оцінки ситуації, яка склалася внаслідок руйнування дахових конструкцій комунального багатоквартирного будинку по вул.Ул.Кравченко,11 у м.Бібрці

СЛУХАЛИ

Інформацію про заходи з реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я, викликані біологічними чинникам. Про вжиття додаткових заходів з покращення темпів вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Доповідає: Директор КНП «Центр первинної медика-санітарної допомоги» Бібрської міської ради Обаранець В.Р., —

СЛУХАЛИ

Інформацію про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 року

Інформацію про надання класифікаційної оцінки ситуації, яка склалася внаслідок руйнування дахових конструкцій комунального багатоквартирного будинку по вул. У. Кравченко,11 у м. Бібрці.

Доповідає: заступник Бібрського міського голови міського голови Заблоцький М.А.,-

Комісія вирішила:

1)Відповідно до Наказу ДУ «Львівський ОЦКПХ МОЗ» №178-В від 22.06.2021р. «Про заходи з реагування на надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я, викликані біологічними чинниками» та листа Золочівський РВ ДУ «Львівський ОЦКПХ МОЗ» від 23.07.2021р. №3336/18.

2)Відповідно до протоколу №21 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 року.

3)Відповідно до протоколу №22 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про вжиття додаткових заходів з покращення темпів вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

4)Про надання класифікаційної оцінки ситуації, яка склалася внаслідок руйнування дахових конструкцій комунального багатоквартирного будинку по вул.Ул.Кравченко,11 у м. Бібрці.

1. Затвердити:

1.1.Список посадових осіб ЗОЗ, ВСП, яких інформують у разі і виявлення хворого/підозрілого на інфекції (ОНІ додаток 1);

1.2. План заходів локалізації та ліквідації вогнища інфекційних хворіб, що мають міжнародне значення (додаток 2),

1.3.Схему оповіщення у випадку виявлення хворого або підозри на захворювання, що мають міжнародне значення(додаток 3),

1.4Штаб (при оголошенні вогнища ОНІ) для організації на території Бібрської МТГ профілактичних та протиепідемічних заходів у складі:

Начальник штабу - Мельничук Ярослав Володимирович

Заступник начальник штабу- Обаранець Василь Романович.

Керівник протиепідемічної служби-

Керівник профілактичної служби-

Керівник лікувальної служби-

Керівник лабораторної служби-

Керівник адмінгосподарської служби-

2.Старостам та керівникам Бібрської МТГ посилити профілактичні заходи з попередження пожеж в екосистемах та проінформувати сільськогосподарські підприємства, фермерів та орендарів земельних ділянок щодо дотримання вимог законодавства в сфері пожежної безпеки та заборони випалювання рослинності.

2.2.Старостам та керівникам Бібрської МТГ забезпечити належну готовність відповідних добровільних пожежних дружин, підприємств щодо координації дій з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виникненням пожеж у природних екосистемах.

2.3. Депутатам, старостам Бібрської МТГ провести спільні рейди, патрулювання найбільш пожежонебезпечних лісових масивів, торф’яників, об’єктів природно-заповідного фонду та сільськогосподарських угідь на підпорядкованих адміністративних територіях із залученням підрозділів ДСНС, Національної поліції, державної лісової охорони та лісової охорони інших постійних лісокористувачів і власників лісів.

2.4.Організовувати посилене патрулювання силами органів місцевого самоврядування(депутати, старости), правоохоронних органів(офіцери громади), підприємств, установ та організацій, лісокористувачів природних екосистем у випадку, якщо в межах адміністративних територій прогнозується 5 клас (надзвичайна) пожежна небезпека.

2.5. Забезпечити цілодобовий контроль за дотриманням вимог Правил пожежної безпеки в лісах України, зокрема щодо недопущення спалювання рослинності на сільгоспугіддях та присадибних ділянках.

2.6. Заступнику голови Заблоцькому М.А., старостам, землевпорядникам, депутатам, Бібрської МТГ, з представниками ДСНС, Національної поліції, державної лісової охорони провести перевірки щодо дотримання землекористувачами вимог пункту “з” статті 96 Земельного кодексу України щодо обкошування (з прибирання скошеного) та оборювання земельних ділянок прилеглих до торфовищ, полезахисних лісових смуг, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, у смугах відведення автомобільних доріг і залізниць.

2.7.Відповідно до проведених комісійних перевірок посилити контроль стану пожежної безпеки населених пунктів, що розташовані поблизу хвойних лісів, транспортних комунікацій, систем життєзабезпечення, об'єктів підвищеної небезпеки та місць масового перебування громадян.

2.8. ДП «Бібрський лісгосп» становити тимчасові обмеження на відвідування лісів населенням, проведення масових заходів в лісах, обмеження проведення певних видів робіт у лісах на період високої та надзвичайної пожежної небезпеки, забезпечити проведення відповідної роз’яснювальної (профілактичної) роботи з населенням.

2.9. Забезпечити інформування населення у газеті «Бібрські Вісті», на офіційному сайті Бібрської міської, соціальних мережах населення про високий рівень пожежної небезпеки, порядку дій у випадку виникнення та наближення лісових пожеж особливо великого розміру, порядку евакуації населення у випадку надзвичайної пожежної небезпеки, забезпечення цих пунктів питною водою, медикаментами тощо.

2.10. Керівникам об’єктів розміщених у лісових масивах,-вжити додаткових заходів щодо влаштування захисних протипожежних смуг, прибирання в літній період сухої рослинності та вітролому території навколо населених пунктів, котеджних містечок, дачних і садових товариств, об’єктів, для недопущення перекидання лісових пожеж на будинки та споруди, а у разі виникнення пожежі на цих об'єктах - поширення вогню на лісові масиви.

2.11.Старостам Бібрської МТГ наявні на підконтрольній їм території водні об'єкти поблизу лісів та торфополів, які є придатними для забору води пожежно-рятувальною технікою, облаштувати під'їздами та місцями для забору води.

2.12.Керівникам підприємств, організацій Бібрської МТГ гасіння пожеж в екосистемах на безводних ділянках вживати заходів щодо підвозу води для цілей пожежогасіння.

Перелік техніки підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, які для цього передбачені, визначити порядок їх залучення в разі необхідності:

1)ТзОВ «Свірж» с. Свірж-пожежний автомобіль (самохідний) Зіл-130, причіпи (резервуари, бочки) РЖТ-2шт.(4т,8т);

2)ДП «Бібрський лісгосп» м. Бібрка- причіп двохосний (резервуари, бочки) РЖТ-1шт.(3т);

3)СФГ «Залісся» с.Серники- причіп двохосний (резервуари, бочки) РЖТ-1шт.(3т);

4)КП «Рідне місто» с.Романів- пожежний автомобіль (самохідний)Зіл-130-1шт.;

5) Бібрське ЛВУМГ- пожежний автомобіль (самохідний) Зіл-130(1шт.),автомобіль водовозка Зіл-131(1шт.)

2.13. Заступнику Бібрського міського голови проаналізувати недоліки виявлені під час комісійних обстежень з питань пожежної безпеки населених пунктів, котеджних містечок, дачних і садових товариств, розташованих поблизу лісових масивів та здійснити вибіркові контрольні обстеження щодо їх усунення.

2.14. Голові Бібрської МТГ у випадку виникнення надзвичайної ситуації внаслідок пожеж оперативно приймати рішення про призначення керівника робіт з ліквідації НС та створення відповідних штабів.

2.15.За необхідності старостам, депутатам організувати оперативне інформування підрозділів ДСНС про пожежі і загоряння у природних екосистемах та у разі необхідності своєчасне залучення лісокористувачів, служб цивільного захисту, власників земельних ділянок, волонтерів та місцевого населення до гасіння.

3) Директору КНП «Центр первинної медика-санітарної допомоги» Бібрської міської ради-Обаранцю Р.В.:

3.1.По кожному пункту щеплення розробляти щотижневі графіки проведення вакцинації від COVID-19,у тому числі шляхом виїздів у населенні пункти Бібрської територіальної громади.

3.2.У кожному пункті щеплення Бібрської МТГ встановити осіб, що виявили бажання вакцинуватися. За потреби, забезпечити їх підвезення з метою вакцинацї від COVID-19 до центру масової вакцинації або пункту щеплення. Передбачити роботу у визначенні дні мобільних вакцинальних бригад у населених у пунктах, де відсутні стаціонарні пункти щеплення. Про дані приїзду бригади та місце проведення щеплень інформувати населення.

4.Про надання класифікаційної оцінки ситуації, яка склалася внаслідок руйнування дахових конструкцій комунального багатоквартирного будинку по вул.Ул.Кравченко,11 у м. Бібрці.-відповідно до Класифікатору надзвичайних ситуацій код10640 «НС унаслідок руйнування будівлі чи споруди житлової призначеності», та виділення з резервного фонду обласного бюджету кошти в сумі 600000грн. з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

Заступнику Бібрського міського голови Заблоцькому М.А.:

4.1.Активізувати роботу щодо створення ОСББ на території територіальної громади(термін виконання до 31серпня 2021р.);

4.2.Забезпечити дієвий контроль за якістю проведення аварійно-відновних робіт дахових конструкцій комунального багатоквартирного будинку по вул.Ул.Кравченко,11 у м. Бібрці (термін виконання-на весь час проведення робіт);

4.3.Залучити мешканців багатоквартирного будинку по вул. У. Кравченко, 11 у м. Бібрці до співфінансування у проведенні аварійно-відновних робіт дахових конструкцій(термін виконання до 31серпня 2021р.);

Голова комісії - Бібрський міський голова

Гринус Р.Я.

 

Перший заступник голови комісії - заступник Бібрського міського голови

Заблоцький М.А.

Заступник голови комісії - начальник 50 ДПРП 20 ДПРЧ 10ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області

Мариняк З.Б.

Секретар комісії - спеціаліст І категорії інспектор праці виконавчого комітету Бібрської міської ради

Дацко А.С.

Члени комісії:

Начальник відділу фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку, звітності та контролю

 

СенишинО.С.

Начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури Бібрської міської ради

Крушельницька О.С.

Директор КНП «Центр первинної медика-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

 Обаранець В.Р.

Начальник Перемишлянського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області

Цюра О.А.

Відповідальний за військовий облік виконавчого комітету Бібрської міської ради

Ельтек О.М.

Директор комунального підприємства «Бібрський комунальник»

Чайка Н.В.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради

Влах З.С.

Старший лейтенант ПОГ СВГ ВП Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області

Халус Т. С.

Директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бібрської міської ради

Пономарьова С.С.

Представник ДП «Бібрський лісгосп»

Дзяний А.М.