Протокол № 2 планового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

УКРАЇНА

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

Львівського району Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС при виконавчому комітеті

Бібрської міської ради

____________Р.Я. Гринус

«__» ________ 2022 року

ПРОТОКОЛ № 2

Планового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

Від 26 січня 2022 року        м.Бібрка

Головував:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС – Р.Я. Гринус

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про встановлення додаткових обмежень протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Львівської області та зокрема Бібрської МТГ.
 2. Про розробку та впровадження вимог розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудівній та проектній документації на території Львівської області та зокрема Бібрської МТГ.

СЛУХАЛИ

 1. Щодо встановлення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Львівської області та зокрема Бібрської МТГ відповідно до протоколу №2 від 25січня 2022р. засідання Львівської обласної комісії з питань ТЕБ і НС.
 2. Про розробку та впровадження вимог розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудівній та проєктній документації відповідно до протоколу №2 від 25січня 2022р. засідання Львівської обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

Доповідає: спеціаліст І категорії виконавчого комітету Бібрської міської ради ради Дацко А.С.,—

Комісія вирішила:

З метою запобігання розповсюдження на території Львівської області та Бібрської МТГ зокремадодатково до карантинних обмежень, визначених для “помаранчевого” з 00год. 00хв. 26 січня 2022 року00год. 00хв. 05 лютого 2022 рокузаборонити:

1) приймати відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

2) до 00год. 00хв. 05 лютого 2022 року відвідування закладів освіти здобувачами освіти крім,

–здобувачів дошкільної освіти;

3) проведення державними та комунальними закладами охорони здоров'я планових заходів з госпіталізації, крім:

- надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

- надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

- надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров'я (пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;

- надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

- надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров'я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров'я людей;

4) перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:

 • на територіях закладів охорони здоров'я
 • в підземних переходах;
 • на зупинках громадського транспорту;
 • на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 2 метра;

5) Перевезення пасажирів громадським транспортом з наповненістю більш ніж 50% від передбачених технічними умовами на транспортний засіб місць для стояння.

У разі збереження негативної динаміки щодо захворюваності населення області на СОVID-19 за окремим рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00.00 01.02.2022 можуть бути ведено додаткові карантинні обмеження, а саме, заборонено:

 1. Приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос і закладів громадського харчування;
 2. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю за станом здоров'я учасників, заходів з атестації здобувачів, заходів з оцінювання якості освіти;
 3. Діяльність ринків, крім продовольчих.

2.Забезпечити на адміністративних територіях Бібрської МТГ у відповідності до чинного законодавства впровадження вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту (надалі - ІТЗ ЦЗ) при розробленні містобудівної та проектної документації.

1. Не приймати до розгляду на районній, міській, архітектурно-містобудівній раді містобудівну документацію, у складі якої не передбачено розроблення ІТЗ ЦЗ (за винятком детальних планів території розміщених за межами населеного пункту).

2. Надавати завчасно, згідно з вимогами чинного законодавства, на адресу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у (Львівській області та департаменту з (питань цивільного (захисту облдержадміністрації матеріали містобудівної документації, які плануються до розгляду на архітектурно-містобудівній раді.

3. Організувати належну роботу щодо якісної підготовки завдання на розроблення розділу ІТЗ ЦЗ у складі містобудівної документації при розробленні комплексних планів просторового розвитку територій громад, генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій та своєчасно надавати їх відповідно до Кодексу цивільного захисту України, ДБН В.1.2.4-2019 "Інженерно-технічні заходи цивільного захисту", ДБН Б.І.1.-5-2007 "Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у містобудівній документації" (частина 1 та 2), ДБН Б 1.1-15:2012 "Склад та зміст генерального плану населеного пункту", ДБН Б 1.1-14:2012 "Склад та зміст детального плану території", постанови КМУ від 01.09.2021 Хе926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та (затвердження (містобудівної документації».

Без окремо розроблених розділів ІТЗ ЦЗ не погоджувати містобудівну документацію (за винятком детальних планів території розміщених за межами населеного пункту).

У відповідності до діючих нормативно-правових актів забезпечити надання матеріалів містобудівної документації (яка підлягає проведенню експертизи) для проведення (її (експертизи (відповідними | експертними організаціями.

Передбачати закладання містобудівної документації в частині інженерно-технічних заходів цивільного захисту до Західного регіонального центру страхового фонду документації (м. Львів, вул. Тесленка, 5).Забезпечити надання примірників розділів ІТЗ ЦЗ в складі містобудівної документації до Головного управління ДСНС України у Львівській області для використання в службовій діяльності.

Дні тижня

К-ть заборів ПЛР

К-ть позитивних ПЛР

К-ть дітей віком від 6-17 років

03.01.-07.01.2022

32

6

 

10.01.-14.01.2022

72

45

5

17. 01.-21.01.

138

95

6

Всього від 01.01.-21.01.2022

242

140

11

 

Голова комісії - Бібрський міський голова

Гринус Р.Я.

Перший заступник голови комісії - заступник Бібрського міського голови

Заблоцький М.А.

Заступник голови комісії - начальник 50 ДПРП 20 ДПРЧ 10ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області

Мариняк З.Б.

Секретар комісії - спеціаліст І категорії інспектор праці виконавчого комітету Бібрської міської ради

Дацко А.С.

Члени комісії:

Начальник відділу фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку, звітності та контролю

 

СенишинО.С.

Начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури Бібрської міської ради

КрушельницькаО.С.

Директор КНП «Центр первинної медика-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

Обаранець В.Р.

Начальник Перемишлянського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області

Цюра О.А.

Відповідальний за військовий облік виконавчого комітету Бібрської міської ради

Ельтек О.М.

Директор комунального підприємства «Бібрський комунальник»

Чайка Н.В.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради

Влах З.С.

Старший лейтенант ПОГ СВГ ВП Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області

Халус Т. С.

Директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бібрської міської ради

Пономарьова С.С.

 

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Бібрської міської ради

Сурмач Л.П.

Інспектор відділу ЦНАП виконавчого комітету Бібрської міської ради

Федик І.А.