ПРОТОКОЛ №1

засідання ініціативної групи для формування складу молодіжної ради при Бібрській міській раді

м. Бібрка                                                                                              11.04.2024   

Присутні:

 1. Довгаль Оксана Володимирівна, голова ініціативної групи - заступник міського голови.
 2. Охримович Світлана Зеновіївна - керуючий справами (секретар) виконавчого комітегу.
 3. Колодко Василь Іванович - інспектор виконавчого комітету.
 4. Сурмач Люся Петрівна - начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту.
 5. Катерина Сміян - студентка 1 курсу Львівського торговельно-економічного університету.
 6. Соломія Степована - студентка І курсу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Відсутні:

 1. Влах Зоряна Степанівна - начальник відділу освіти виконавчого комітету
 2. Охримович Володимир Ігорович - член ГО ФК «Захіл».
 3. Зінчук Оксана Ярославівна - голова ГО «Молодь Бібрки».
 4. Олена Локатир - учениця Новострілищанського ліцею імені Миколи Лебедя.
 5. Дарія Коцюмбас - учениця 10 класу Бібрського опорного ліцею імені Уляни Кравченко

Порядок денний:

 1. Про підготовку та затвердження тексту повідомлення для проведення установчих зборів
 2. Про дату, місце, час, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах
 3.  Про визначення граничного строку прийняття заяв кандидатів до ініціативної групи Молодіжної ради
 4. Про визначення дати засідання з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів та прийняття рішення щодо допущення їх для участі в установчих зборах

1.Голосували за порядок денний:

 • Довгаль Оксана Володимирівна, голова ініціативної групи - заступник міського голови.
 • Охримович Світлана Зеновіївна - керуючий справами (секретар) виконавчого комітегу.
 • Колодко Василь Іванович - інспектор виконавчого комітету.
 • Сурмач Люся Петрівна - начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту.
 • Катерина Сміян - студентка 1 курсу Львівського торговельно-економічного університету.
 • Соломія Степована - студентка І курсу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Голосували:

“За” - 6

“Проти” - 0

“Утримались” - 0

Вирішали:

Затвердити порядок денний.

2. Про підготовку та затвердження тексту повідомлення для проведення установчих зборів

Тут оголошення

                                                Оголошення

про проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Бібрській міській раді Львівського району Львівської області

Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при Бібрській міській раді Львівського району Львівської області відбудуться:

Дата проведення:

Час проведення:

Місце проведення: конференц-зала Бібрської міської ради Львівського району Львівської області, вул. Ген.Тарнавського, 22, м. Бібрка

До заяви додаються:

прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної  

інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого таким інститутом представника на обробку його персональних даних.

Документи на участь в установчих зборах приймають за адресою: м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22, 1 поверх (ЦНАП) або надсилати на електронну адресу:

Степована Соломія

ust.zbory@gmail.com

+380680718617

Термін подання заяв:

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення

На ім’я міського голови

Слухали:

  Сміян Катерину Сергіївну, яка відповідно до положення про Молодіжну раду при Бібрській міській раді запропонувала затвердити текст повідомлення для проведення установчих зборів.

Голосували:

“За” - 6

“Проти” - 0

“Утримались” - 0

Вирішали:

Затвердити текст повідомлення для проведення установчих зборів.

3. Обговорення дат, часу, місця, порядку проведення установчих зборів, порядку подання заяв та встановлення переліку документів для участі в Установчих зборах для формування складу молодіжної ради при Бібрській міській раді.

Слухали:

Довгаль Оксану Володимирівну, яка запропонувала провести Установчі збори МР при БМР 27 травня 2024 року. 

Охримович Світлану Зеновіївну, яка запропонувала, оголосити про початок прийому заяв для участі в Установчих зборах МР при БМР з 12 квітня 2024 до 26 квітня 2024 року.

Колодко Василь Іванович, який зазначив, що, відповідно до рішення виконавчого комітету Бібрської міської ради від 29.03.2019 №29 “Про затвердження Положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган Бібрської міської ради”, до участі в установчих зборах та подальшого включення до складу молодіжної ради при Бібрській міській раді запрошуються громадяни України віком від 14 до 35 років, які є: представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Бібрської міської територіальної громади (далі - інститут громадянського суспільства); представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного освітнього закладу (за згодою); жителями Бібрської міської територіальної громади, які делегуються до складу Молодіжної ради в установленому порядку. Документи на участь в установчих зборах приймають за адресою: м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22, 1 поверх (ЦНАП). Також можна подавати заяви надсилаючи на електронну адресу: ust.zbory@gmail.com.

Колодка Василя Івановича, який представив перелік документів та їх зразків для делегатів, що планують взяти участь в установчих зборах MP при БМР та тих, хто планує обиратись до керівних органів (Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3). 

Степовану Соломію Ігорівна, яка запропонувала обрати місцем проведення Установчих зборів MP при БМР  конференц-залу Бібрської міської ради Львівського району Львівської області ,  вул. Ген.Тарнавського, 22, м. Бібрка та розпочати Установчі збори МР при БМР 27 травня 2024 року о 17:00 год. 

Довгаль Оксана Володимирівна, яка запропонувала встановити кінцевий термін подачі документів для участі в Установчих зборів MP при БМР 26 квітня 2024 року включно. 

Колодка Василя Івановича, який запропонував проголосувати за вищевказані пропозиції 

Голосували:

«За» - 6

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

Вирішили:

12 квітня 2024 року оголосити про початок прийому заяв для участі в Установчих зборів MP при БМР. Встановити, що  документи на участь в установчих зборах приймають за адресою: м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22, 1 поверх (ЦНАП). Також можна надсилати на електронну адресу: ust.zbory@gmail.com до 26 квітня 2024 року включно.

Затвердити перелік документів та їх зразків для делегатів, що планують взяти участь в установчих зборах МР при БМР та тих, хто планує обиратись до керівних органів в Додатках 1,2,3 відповідно. Провести Установчі збори МР при БМР у конференц-залі Бібрської міської ради Львівського району Львівської області, вул. Ген.Тарнавського, 22, м. Бібрка та розпочати Установчі збори МР при БМР 27 травня 2024 року о 17:00 год. 

4. Про визначення строку прийняття заяв кандидатів до складу Молодіжної ради

Слухали:

Сурмач Люсю Петрівну, яка відповідно до положення про Молодіжну раду при Бібрській міській раді запропонувала встановити такі строки прийняття заяв кандидатів до складу Молодіжної ради до 26.04.2024 року.

Голосували:

«За» - 6

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

Вирішили: Визначили строк прийняття заяв кандидатів до ініціативної групи Молодіжної ради до 26.04.2024року

 1. Про визначення дати засідання з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів та прийняття рішення щодо допущення їх для участі в установчих зборах

Слухали:

Охримович Світлану Зеновіївну, яка відповідно до положення про Молодіжну раду при Бібрській міській раді запропонувала визначити дату засідання з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів та прийняття рішення щодо допущення їх для участі в установчих зборах до 29.04.2024 року

Голосували:

«За» - 6

«Проти» - 0

«Утримались» - 0

Вирішили: Визначили дату засідання з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів та прийняття рішення щодо допущення їх для участі в установчих зборах -29.04.2024 року о 16:00. 

Голова Довгаль Оксана Володимирівна

Секретар Степована Соломія Ігорівна