Протокол №24 позапланового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

УКРАЇНА

БІБРСЬКА МІСЬКА РАДА

Львівського району Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС при виконавчому комітеті

Бібрської міської ради

____________Р.Я. Гринус

«__» ________ 2021 року

ПРОТОКОЛ №24

Позапланового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Бібрської міської ради

Від 29 грудня 2021 року  м.Бібрка

Головував:

Голова комісії з питань ТЕБ і НС – Р.Я. Гринус

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про затвердження плану заходів, щодо безпечного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків на території Бібрської ОТГ у 2022р.
 2. Про стан забезпечення населення Бібрської МТГ якісною та безпечною для здоров'я людини питною водою.
 3. Про створення та забезпечення функціонування на території Бібрської МТГ підрозділів місцевої пожежної охорони.
 4. Про затвердження плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Бібрської МТГ на 2022 рік. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Бібрської МТГ на 2022р.
 5. Про протиепідемічні заходи під час проведення масових заходів (окрім спортивних) на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

СЛУХАЛИ

 1. Про затвердження плану щодо безпечного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків на території Бібрської ОТГ у 2022р.
 2. Про стан забезпечення населення Бібрської МТГ якісною та безпечною для здоров'я людини питною водою.
 3. Про створення та забезпечення функціонування на території Бібрської МТГ підрозділів місцевої пожежної охорони.
 4. Про затвердження плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Бібрської МТГ на 2022 рік. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Бібрської МТГ на 2022р..
 5. Про протиепідемічні заходи під час проведення масових заходів (окрім спортивних) на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України затвердженої 06 грудня 2021р. №23 у редакції постанови Головного державного санітарного лікаря України від 20 грудня 2021р. №24.

Доповідає: спеціаліст І категорії виконавчого комітету Бібрської міської ради Дацко А.С.

Комісія вирішила:

 1. Затвердити план дій територіальних підрозділів Бібрської МТГ, при виникненні повені, дощових паводків на території Бібрської МТГ Львівської області в 2022 році згідно з додатком 1. Своєчасно інформувати населення, територіальні підрозділи центральних, місцевих органів виконавчої влади щодо поточних та очікуваних прогнозів гідрометеорологічної обстановки. Провести загальну координацію діяльності територіальних підрозділів центральних, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого стосовно реалізації заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території області у 2022 році, а у разі необхідності – ліквідації їх наслідків.
 2. Директору комунального підприємства «Бібрський водоканал»-Чайці Н.В., керівнику КП «Нові Стрілища» Бібрської міської ради-Коблану Василю Михайловичу:

Забезпечити здійснення виробничого контролю якості питної води, підприємствам що надають послуги з водопостачання на території Бібрської МТГ відповідно до технічного регламенту та надання результатів відомчого контролю до Головного управління Держспоживслужби у Львівській області.

Забезпечити погодження суб’єктами господарювання, що надають послуги з водопостачання, регламентів або інших документів з описом технологічного процесу виробництва питної води з Головним управлінням Держспоживслужби у Львівській області.

Забезпечити належне облаштування та утримання першого поясу зон санітарної охорони водозабірних свердловин.

Забезпечити своєчасні заходи щодо ліквідації аварійних ситуацій на водопровідно-каналізаційних мережах, з подальшим виконанням необхідних відновлювальних робіт, у тому числі проведення профілактичної дезінфекції.

Термін виконання – постійно.

Голові громади п. Гринусу Р.Я. та заступнику голови п. Заблоцькому М.А. провести наради із залученням суб’єктів господарювання – підприємств питного водопостачання щодо:

 • стану централізованого та нецентралізованого питного водопостачання населення;
 • готовності підприємств централізованого питного водопостачання забезпечити виробничий контроль безпечності та якості питної води.

 Забезпечити здійснення виробничого контролю якості питної води суб’єктами господарювання, що надають послуги з централізованого водопостачання відповідно до технічного регламенту та надання результатів виробничого контролю до Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Забезпечити належне облаштування та утримання першого поясу зон санітарної охорони водозабору на всіх господарсько-питних водогонах незалежно від їх підпорядкування або типу джерела водопостачання.

 1. У Львівській області функціонує 43 підрозділи місцевої та добровільної пожежної охорони (38 МПК та 5 ДПК), які з початку року здійснили 415 виїздів на пожежі. Проте, у 47 територіальних громадах є 337 населених пунктів, доїзд до яких перевищує нормативні показники (більше 20 хв.), із них найбільше населених пунктів з утрудненим доїздом, у тому числі у гірській місцевості, де б потребувало створення підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони із наявністю в них пожежно-рятувальної техніки.(для прикладу Бібрська громада — 10 н.п., Перемишлянська громада — 21 н.п., Буська громада — 16 н.п.).

Розглянуто питання створення пожежно-рятувальних підрозділів (Центрів безпеки громадян) для забезпечення функціонування добровільної пожежної охорони у 2022 році та наступні роки на засіданнях місцевих комісій з питань ТЕБ та НС.

Керівникам структурних підрозділів, старостам проводити роботу щодо популяризації та розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони на адміністративних територіях.

Створити добровільні пожежні дружини у населених пунктах, де призначені відповідні старости (старостинському окрузі), насамперед у населених пунктах де відсутні пожежно-рятувальні підрозділи місцевої пожежної охорони, підрозділів добровільної пожежної охорони (добровільні пожежні команди чи добровільні пожежні дружини).

За можливості передбачити фінансування на утримання існуючих підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони та наступні роки.

 1. Затвердити План роботи Бібрської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2022 рік згідно з додатком 2. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Бібрської МТГ на 2022р. згідно з додатком 3.
 2. Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України затвердженої 06 грудня 2021р. №23 у редакції постанови Головного державного санітарного лікаря України від 20 грудня 2021р. №24. Ці протиепідемічні заходи застосовуються при проведенні масових заходів (культурних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних, тематичних та інших заходів), у тому числі в закладах культури та креативних індустрій, зокрема фестивалів, концертів, кіносеансів, вистав, постійних та тимчасових виставок та експозицій, а також заходів у розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування (далі - заходи), з метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

1. При проведенні заходів має бути визначена особа, відповідальна за дотриманням протиепідемічних заходів, яка забезпечує:

проведення температурного скринінгу безконтактним методом усім працівникам перед початком робочої зміни;

проведення роз'яснювальної роботи з працівниками щодо вакцинації від COVID-19, індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів COVID-19 серед працівників відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я;

недопущення до роботи працівників, визначених такими, що потребують самоізоляції відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я, або тих, які відповідно до вимог, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (далі - постанова Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236), не надали в установленому порядку документи, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.

Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2° C або ознаки респіраторних захворювань, не допускаються до виконання обов'язків та скеровуються до надавачів первинної медичної допомоги відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я.

2. На вході до приміщень або території місць проведення заходу розміщуються інформаційні матеріали щодо вакцинації від COVID-19, індивідуальних заходів профілактики та протидії поширення COVID-19.

3. При вході та в місцях масового скупчення відвідувачів організовуються місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілового спирту та понад 70% для етилового спирту та наноситься тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри. Доцільно розмістити яскравий вказівник про необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка, вказівник тощо).

4. При організації діяльності та проведенні заходів суб'єкт господарювання вживає заходів з недопущення скупчення відвідувачів.

Для уникнення черг рекомендується збільшити кількість пунктів вхідного контролю.

За можливості, контроль вхідних квитків рекомендовано здійснювати безконтактним способом з використанням сканерів штрих-кодів електронних квитків та аналогічних пристроїв.

5. У випадках, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236, проведення заходів дозволяється тільки у разі наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби.

6. Інтервал між заходами, що повторюються протягом дня, із іншими відвідувачами (кіносеансами, концертними (театральними) заходами в один день, що відбуваються в різний час, тощо) повинен бути достатнім для проведення належного прибирання та дезінфекції.

В приміщеннях із стаціонарним розміщенням глядачів доцільно організувати односторонній рух в залах, розділивши окремі шляхи для входу та виходу.

При організації театральних вистав доцільним є їх проведення без антракту.

7. Харчування під час проведення заходів організовується відповідно до протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06 жовтня 2021 року № 13.

8. Організатори масових заходів повинні забезпечити:

наявність достатнього запасу засобів індивідуального захисту та їх використання працівниками (респіратори або медичні маски, в тому числі саморобні, захисні рукавички);

постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в службових санвузлах та санвузлах загального користування;

вологе прибирання місць найбільшого скупчення відвідувачів;

дезінфекцію поверхонь, з якими контактують відвідувачі, у всіх громадських та службових зонах (стійка контролю та реєстрації, столи, стільці, ручки дверей, кнопки ліфтів, роздягальні, сходи тощо) спиртовмісними дезінфікуючими засобами протягом часу роботи в посиленому режимі;

безперебійну роботу систем вентиляції у випадку проведення заходів в приміщенні;

централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери/урни з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією;

розміщення додаткових контейнерів/урн для засобів індивідуального захисту, паперових серветок в місцях загального користування (на вході, холах, коридорах, санвузлах тощо);

проведення навчання з працівниками щодо дотримання правил гігієни рук;

тимчасове відсторонення від роботи осіб з групи ризику, визначених відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я.

Організатори заходів та працівники зобов'язані:

бути одягненими у засоби індивідуального захисту, зокрема захисні маски або респіратори, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлені самостійно, крім випадків, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236;

регулярно мити руки з милом або обробляти їх спиртовмісними антисептиками не рідше одного разу за 2 години;

утримуватися від контакту з особами, які мають симптоми респіраторних захворювань;

самоізолюватися у разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.

Вимоги щодо використання засобів індивідуального захисту та дотримання фізичного дистанціювання не поширюються на осіб, що виступають у сценічному образі (актори, співаки, танцюристи, конферансьє, ведучі тощо), на час безпосереднього проведення заходу.

9. Відвідувачі зобов'язані:

 • чітко дотримуватись вказівок організаторів щодо дотримання протиепідемічних заходів;
 • відвідувати заходи в одягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема захисних масках або респіраторах, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, крім випадків, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236;
 • не відвідувати заходи у разі виникнення респіраторних симптомів (нежить, біль в горлі, кашель, чхання, підвищення температури тощо);
 • дотримуватись респіраторної гігієни та етикету кашлю;
 • на вимогу організатора заходу, або уповноважених осіб, у випадках, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236, надати документи, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби, або документи, що підтверджують вік особи, у разі якщо відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 до осіб визначеного віку відповідні протиепідемічні обмеження не застосовуються.

Голова комісії - Бібрський міський голова

Гринус Р.Я.

Перший заступник голови комісії - заступник Бібрського міського голови

Заблоцький М.А.

Заступник голови комісії - начальник 50 ДПРП 20 ДПРЧ 10ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області

Мариняк З.Б.

Секретар комісії - спеціаліст І категорії інспектор праці виконавчого комітету Бібрської міської ради ради

Дацко А.С.

Члени комісії:

Начальник відділу фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку, звітності та контролю

СенишинО.С.

Начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктуриБібрської міської ради

КрушельницькаО.С.

Директор КНП «Центр первинної медика-санітарної допомоги» Бібрської міської ради

Обаранець В.Р.

Начальник Перемишлянського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області

Цюра О.А.

Відповідальний за військовий облік виконавчого комітету Бібрської міської ради

Ельтек О.М.

Директор комунального підприємства «Бібрський комунальник»

Чайка Н.В.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради

Влах З.С.

Старший лейтенант ПОГ СВГ ВП Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області

Халус Т. С.

Директор КЗ«Центр надання соціальних послуг» Бібрської міської ради

Пономарьова С.С.